Wpis z mikrobloga

@antek7262: ja kiedyś siedzę w swoim sklepie i słyszę co chwilę taki #!$%@?ący dźwięk, jakby ktoś w jakąś blachę uderzał. Wyglądam przez drzwi, a miałem drzwi wychodzące na taką jakby galerię, a pod tym przystanek no i wiadomo - ulica, a tam na ulicy leży rejestracja i co chwilę po niej jakieś auto przejeżdża. No to dzwonię na policję, mówię co i jak, a koleś do mnie żebym poszedł i zabrał
Ja wychodzę z założenia, że zawsze należy mieć postawę obywatelską, bo może kiedyś to wobec mnie taka postawa zostanie zachowana i dzięki temu nie ucierpię


@Kaczorra: wiekszosc panikarzy nigdy nie miala kontaktu z policja, wystarczy zaniesc tablice, zlozyc zeznanie (zajmie to 20 min, bedzie na potrzeby postepowania) i tyle. Nic za to nie grozi, nic nikt nie traci. Autor zachowal sie w porzadku i tyle a cala reszta placzkow zapewne i
No i co...”no wie Pan...sprawa pewnie będzie umożona”. Elo, nara mamy to w dupie.


@wykop2019wykop: śmiać mi się chce jak oglądam te propagandowe psełdo dokumento-seriale co dzień wychwalają w niebiosa policje. Ostatnio był włam na mieszkanie i skradziono tv, laptop i dwóch policjantów cały dzień jeździło i "rozwiązywało sprawę" no jak takie info dostaje społeczeństwo, to nie ma się co dziwić, że większość ludzi co nie miało z nimi do czynienia
@antek7262: jakby nie mogli wziąć tylko Twoich danych jakby były im do czegoś później potrzebne- ale obligatoryjne wezwanie na komendę w celu przesłuchania powoduje jedynie, że jakakolwiek postawa obywatelska nie ma najmniejszego sensu, bo jedynie problemów można sobie narobić. Równie dobrze mogliby wysłać Ci ankietę do wypełnienia i jej wartość byłaby taka sama