Wpis z mikrobloga

Jaki najsilniejszy środek uspokajający dostanę bez recepty? (Nie, nie ćpam, bardzo się teraz stresuję i jestem przepracowana, aż mi bruksizm wjechał, nie jestem w stanie nawet otworzyć dokumentu od promo z poprawkami, bo mnie strach paraliżuje, że mnie zjechał, albo że sobie nie poradzę. Muszę się trochę rozluźnić). #medycyna #leki #nerwica
  • 42
  • Odpowiedz
bo mnie strach paraliżuje, że mnie zjechał, albo że sobie nie poradzę.


@Nenciak: jak bedziesz z takimi "problemami" choc lepsze slowo to wyzwaniami walczyc chemia to momentalnie sie od chemi uzaleznisz. Sorry, to nie jest powod. Rozsadna bylaby terapia albo rozmowa z druga osoba, konfrontacja z promotorem i wyjasnieniem sobie kilku rzeczy w 4 oczy.
  • Odpowiedz
@Kerrigan: no zobacz a mi nic nie dawała pregabalina przeciwlękowo. tylko 1.5 mg alprazolamu działało w gorszych chwilach. To jakie inne masz skuteczne leki nie benzo? chlorprotiksen / kwetiapine próbowałem, syf bezużyteczny.
  • Odpowiedz
@Kiciamia: nie wiadomo co Ci da. niektóre konowały są uprzedzone do benzo i nawet doraźnie nie chcą dać jak zdychasz od lęku, wtedy się lekarza zmienia. Możesz dostać choćby jakiś brzydki neuroleptyk jeszcze np.
  • Odpowiedz
@10129: no pewnie, że działa tylko że leczy doraźnie, objawowo. Do końca życia będziesz brał? Mnie to wisi i powiewa generalnie, wasze zdrowie xD tylko potem nie korzystać z publicznej służby zdrowia za moje pieniądze

@10129: od lęku nie można umrzeć. Więc daruj sobie histeryzowanie. Z lekiem panicznym można sobie poradzić bez farmakologii (sama też miałam to wiem) . No, ale zawsze łatwiej łyknąć lorafen.
  • Odpowiedz
@Kerrigan: tak, do końca życia będę brał jak będę miał taką potrzebę. Z 5 lat mam zawsze w domu benzo i żyję ¯\_(ツ)_/¯
akurat uzależnić się uzależniłem ale od Twojej pregabaliny kiedyś, zajeło mi to całe 2 tygodnie, już codzienne branie alpry wolniej uzależniało i słabiej przez miesiąc.
Mówiłaś, że są skuteczne leki nie benzo, to je wymieniaj, obiecuje spróbować jak coś sensownego powiesz.
Nie lubię lorafenu akurat, wyjątkowo źle
  • Odpowiedz
@10129: ty nie napisałeś nic merytorycznie sensownego, co więcej szerzysz szkodliwe społecznie treści, a i tak niestety nie masz zakazu wypowiadania się w internecie
  • Odpowiedz