Wpis z mikrobloga

Jaki najsilniejszy środek uspokajający dostanę bez recepty? (Nie, nie ćpam, bardzo się teraz stresuję i jestem przepracowana, aż mi bruksizm wjechał, nie jestem w stanie nawet otworzyć dokumentu od promo z poprawkami, bo mnie strach paraliżuje, że mnie zjechał, albo że sobie nie poradzę. Muszę się trochę rozluźnić). #medycyna #leki #nerwica
  • 42
Jakies (relatywnie) bezpieczne benzo np. diazepam


@Sypu: no strasznie bezpieczne xD chyba że ktoś chce szybko zostać ćpunem xD

jest tyle leków o działaniu przeciwlękowym, wystarczy spytać lekarza, nawet swojego POZ, ale nie, cpuny z mirko zawsze polecą benzo.
@Kerrigan: Mozna to brać z głową, mi opakowanie starcza na mega długo, biore tylko jak czuje ze zbliża sie atak paniki, teraz nie miałem już ataku z 4 miesiące ()
@Cyfenotryna: nieprawda, są doraźne leki uspokajające, przeciwlękowe z innej grupy niż benzodiazepiny. I nie jest również prawda, że na efekty trzeba czekać aż miesiąc. Przykładowo Pregabalina działa znacznie szybciej, tj już w pierwszym tygodniu, aczkolwiek należy dojść do dawki terapeutycznej. No, ale trzeba chodzić do lekarzy młodszych niż emeryci.
@Nenciak: bez recepty to chyba najmocniejsze bedzie czyste GABA.
Dobre, bo nie uzaleznia. Wyrazna poprawe poczujesz. Tylko nie jedz 3g na raz, raczej 500mg co 20 miunt az uzyskasz zamierzony efekt.

Benzodiazepiny sa na recepte i sa #!$%@? uzalezniajace. Zwlaszcza w Twoim przypadku, jezeli nauczysz sie radzic sobie ze stresem za pomoca benzo Twoj koniec bedzie blizszy. Ciezko Ci bedzie z tego wyjsc

Pregabalina


@Kerrigan: to jest harddrug tylko na