Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 165
@Nudziarz-Spokojny: najlepsze w tym wszystkim jest to, że nawet gdyby gra oferowała takie mechaniki to nie każdy by z nich korzystał bo każdy ma swoją moralność. Mi w grach nigdy się nie udało stworzyć postaci skurczybyka bez skrupułów czyniącego tylko zło. Byłoby to sprzeczne z moimi wartościami moralnymi i nie czuł bym się z tym komfortowo, co nie zmienia faktu, że ktoś mógłby chcieć grać taką postacią i grając dobrym bohaterem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Nudziarz-Spokojny: myślę, że gry mogłyby pomóc takie osoby znaleźć w społeczeństwie obserwując wzorce zachowań w grze. Zresztą takie badania były robione, często w mmorpgach różne rzeczy się bada, nawet rozwój epidemii kiedyś zbadano i część graczy robiła wszystko aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazy a pewien odsetek celowo zarażał innych - w prawdziwym świecie takie zjawisko też występuje.
Gry mogłyby pomóc profilować ludzi (pewnie od dawna to robią tylko na na mniejszą
@adam1105: Dostałem linka od znajomego. Sam nie zaglądam na Twittera właśnie przez takich ludzi jak ta gruba Sojara z podwójną moralnością. Raz na jakiś czas można zajrzeć do tego burdelu by powynosić screeny na wykop do pośmiania, ale zbyt częsta dawka aktywności takich ludzi źle działa na psychikę normalnego człowieka.
@adam1105: Poza nimi niestety nie ma kogo oglądać. Zostaje jakiś Tomek Dymek, ale to głównie ciekawostki o marvelkach. Nie ma niestety na polskim youtube kanałów, żeby posłuchać o filmach i komiksach, i nie musieć znosić przy tym kompleksów grubych feministek i obserwować bucerę na ich fanpejdżach i tłiterach.
często w mmorpgach różne rzeczy się bada, nawet rozwój epidemii kiedyś zbadano i część graczy robiła wszystko aby ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazy a pewien odsetek celowo zarażał innych - w prawdziwym świecie takie zjawisko też występuje.


@sodomek: Incydent zepsutej krwi w WoWie ( ͡º ͜ʖ͡º) od 5:54
kexus512 - > często w mmorpgach różne rzeczy się bada, nawet rozwój epidemii kiedyś z...
@Nudziarz-Spokojny: @sodomek Prawda jest taka, że często "zły" bohater jest po prostu źle zaprojektowany + traci się wiele profitów

Grasz dobrym bohaterem?
- szacunek
- sława
- uwielbienie
- jesteś prawy
- jesteś miły
- masz profity
- często więcej zadań i expa
- czyli większy poziom i lepszą postać

grasz złym bohaterem?
- czasami dostaniesz więcej złota
- ogólnie twoja "złość" polega na byciu chamskim dupkiem
- gra złym to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nudziarz-Spokojny: Mi tak samo jest bardzo ciężko zagrać złą postacią. Chciałem niedawno przejść KOTORa po ciemnej stronie i po prostu nie byłem w stanie.
Tak samo nie mogłem przejść Gothica 3 po stronie Orków, bo kłóciło się to z moją moralnością.
No po prostu nie umiem grać jako ten zły i nawet w GTA staram się zabijać tylko wrogów, a przechodniów oszczędzać (mimo, że kiedyś miałem w to wywalone).

Pewnie gdyby
@Nudziarz-Spokojny: No to niezła bekazlewactwa. Ktoś posiadający jakąś wrażliwość zrozumie, że komentarz tego gościa jest trochę niesmaczny, taki gimnazjalny motzno... ale też pseudohistoryczny. Wiking wcale nie równa się brutalowi alfa który się nie myje, ciągle gwalci i morduje każdego niewinnego. Wyprawy powodowanem głodem, głodem ziemi, nie jakąś chęcią niszczenia wszystkiego co piękne.
Niby brutalni, ale w X wieku nie odstawali brutalnością od innych, odchamić trzeba wikiński obraz.

Mam nadzieję, że assassin