Wpis z mikrobloga

@sodomek

Gry mogłyby pomóc profilować ludzi (pewnie od dawna to robią tylko na na mniejszą skalę) i dane z nich mogłyby być uznane w przypadkach orzekania o niepoczytalności, i historia zachowań w grach pełna gwałtów, morderstw na niewinnych, grabieżach, podpalaniu wiosek itp mogłaby coś od siebie dodać do profilu psychologicznego takiej osoby.


Jakbym czytał o #westworld ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nudziarz-Spokojny Ta Najman to większe raczydlo niż myślałem. Chłop ewidentnie pisze komentarz z humorkiem, a feminazi pęka dupsko. Stelmacha ciężko się słucha, a teraz i cosplayerka Fiony złapała minusa. Całe NK to cienki grunt, często błyszczą jak banda zje*ów, bardzo rzadko już do nich zaglądam. A przy piesuli to w ogóle mam chęć strzelić kopytami. W ostateczności da się posłuchać Oskara, choć i on palnie czasami głupstwo o wadze równości płci w
  • Odpowiedz
@Wink: Szanowny panie, tu nie chodzi o to że śmieszkowanie "hehe ale bym pogwałcił" nie jest złe, tylko o podwójny standard autorki. Czyli płaku płaku znów kobiety cierpią w patriarchalnym piekle, by w tym samy zdaniu wspomnieć o wyginięciu ludzkości. A kiedy ludzie merytorycznie ją za to naprostowali - wściekła się pultała, i #!$%@?ła o symetryźmie.

Symetryźmie - ulubiony argument sojarzy, bo jedyny którym mogą się zasłonić, gdy ktoś zwraca uwagę
  • Odpowiedz
@Sepecha: Na tym świecie istnieją setki tysięcy idiotów. Jestem pogodzony z tym że ludzie o innym spojrzeniu na rzeczywistość niż szanowny Ja mają prawo istnieć( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale są Sojarze i są Sojarze. Oni po prostu są toksyczną odmianą soi, więc należy ich cisnąć bo na to zasługują. Z niegroźnego sojarza który po prostu sobie cuckuje i lewicuje, można pocisnąć pokojowo bekę, ale gdy ktoś jest
  • Odpowiedz