Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
O jak kisnę xD Weszłam sobie z nudów na jeden z foliarskich profili i to co tam zobaczyłam przeszło moje wszelkie oczekiwania. XXI wiek, a tam chyba nadal panuje średniowiecze. Jaką trzeba mieć wyobraźnię, żeby takie rzeczy wymyślać xD
#koronawirus #5g #antyszczepionkowcy #bekazpodludzi #heheszki #foliarze
Sylwunia - O jak kisnę xD Weszłam sobie z nudów na jeden z foliarskich profili i to c...

źródło: comment_1588589408hN5XiTR5d8GQeYkvewvtB4.jpg

Pobierz
  • 13
@Sylwunia:
Technologia dla wielu ludzi jest już tak odległa i abstrakcyjna u podstaw zrozumienia, że nabiera cech religii. Musisz wierzyć, że dzieje się tak, a nie inaczej, z takiego i takiego powodu, ponieważ nie możesz/nie potrafisz tego samodzielnie zweryfikować i zrozumieć.

Kiedyś ludzie tłumaczyli sobie zjawiska przyrody w podobny sposób (uderzenie pioruna czy choroby to gniew boga, itp.) i myślę, że możemy być świadkami podobnych zachowań.
@Sylwunia: A to nie miał być złoty pył aktywujący w ciele technologię 5G która powoduje koronawirusa chociaż koronawirus nie istnieje i wszyscy chorzy to boty i tak na prawdę to Gates chce oglądać każdego stulejarza na swoim windowcie żywot każdego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak już łączyć wątki to wszystkie