Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: w przypadku 318d przestarzałość konstrukcyjna nie jest minusem. Części nie będą tak uber drogie jak do młodszej generacji a takim motorkiem raczej nie powywijasz na torze więc najnowsze rozwiązania nie są potrEbne
@pokey: w wielu nowych wciąż tego nie ma, więc kwestia tego czy to już miałeś i się przyzwyczaiłeś, czy przeżyjesz bez tych wygód. U mnie jest taka sytuacja, że producent wciąż zwleka z takimi rzeczami, ale inne zalety auta przeważyły szalę.
@goferek: nie mam, ale chciałem kupić samochód na co najmniej 5+ lat. Cały czas myślałem o jakimś Ceed SW, ale znajomy na majówkowym grillu zaszczepił mi myśl pt "tylko F31".
Czym jeździsz?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@pokey: to się starzeje najszybciej. Pod tym względem na pewno będzie do tyłu względem młodszych generacji. Musiałbyś jakieś aftermarketowe mody instalować żeby dotrzymać kroku bieżącym modelom
@pokey: F30 nie jest jakimś tam sumer samochodem. Ma średnio wykończone i często skrzypiące wnętrze, a system multimedialny w podstawowej wersji całkowicie ssie. Weź sobie lepiej tego Ceeda bo jak myślisz o 18d to i tak raczej nie jesteś fanem dynamicznej jazdy