Wpis z mikrobloga

@piotrobuchodonozor: Ostatnio zrobiłem za nią równanie xD chciałem na początek jej to wytłumaczyć by mogła to zrozumieć i nie dostać kolejnej pały, ale ta nie chciała tylko chciała dostać gotowe zrobione zadanie a potem się chwali, ze jest zagrożona z maty XD
@agaja: No właśnie nie wiem co one robiły w klasach, gdzie uczono tabliczki mnożenia, ale ta od matematyki jak czytałeś mój wpis i rozmowę z innymi userami to kompletnie tego przedmiotu nie ogarnia, nie chce tłumaczeń tylko chce byś Ty za nią robił te zadania ( ͡° ʖ̯ ͡°) tłumaczeń nie chce słyszeć, a i tak jedynki zbiera i tak prawie każdy #rozowypasek ma jakiś problem ze
@Llukaszszz: tak, czytałAm Twój wpis.
Nie wiem, może to kwestia pokoleń, bo jestem od Was starsza, ale to co piszesz to lekka abstrakcja dla mnie jest.
Przecież tabliczka mnożenia to podstawa podstaw... Tego się nie zapomina ¯\_(ツ)_/¯
@agaja: Dokładnie, tak jak jazdy samochodem się nie zapomina czy pływania, no ale co zrobisz jak ktoś nie potrafi mnożyć chociaż to mało prawdopodobne ¯\_(ツ)_/¯ masz rację czysta abstrakcja