Wpis z mikrobloga

@zenekklocek: po ch dopisujesz tu jakies zacne teorię o manipulacjach? Jestes tak juz przesiakniety tym calym szajsem, ze do wsyzyskiego musisz ukladac teorię?? W kazdym społeczeństwie sa kurffy i ludzie. Czy 50 na 50 ? Na pewno nie. Tylko ze dobro jest bardzo latwo przycmic złem, wiec chocby stosunek byl 1 do 100 to zapach gowna pozostaje na dlugo.
@Ski77s: Czym jestem przesiąknięty? Jaki szajs masz na myśli? Proporcje to na pewno nie 1 do 100, można to łatwo wywnioskować po liczbach. Dobro łatwo jest przyćmić złem? To zależy jaki szajs masz w głowie, dla mnie 1 to 1, a miliony to miliony, nie próbuję zrównywać tego co nie jest równe, bo nie mam w tym celu. A Ty jaki masz cel?
@zenekklocek: jakich liczbach? Choćbys codziennie robil cos dobrego i raz zrobisz coś złego....co będzie zajmować Twoje myśli? Wiec tak, dobro jest łatwo przycmic złem...nie mam zadnego celu. Popadasz w paranoję. Nie kazdy kto ma inne zdanie jest manipulantem oplacanym przez nieznane siły, mający jakis ukryty cel. Dobranoc. I powodzenia w dobrych uczynkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ski77s: Jak sam napisałeś w każdym społeczeństwie znajdzie sie cały przekrój charakterów.

W tamtych wyjątkowo trudnych chwilach wielu ratowalo Żydów, często płacąc przy tym najwyższa cenę, zdecydowana większość społeczeństwa pozostawała neutralna sama walcząc o przetrwanie, były też osoby, które wykorzystywały, ta sytuację do ugrania czegoś dla siebie, kosztem Żydów.

Jeśli twierdzisz, że liczby nic nie znaczą, to co w takim razie jest znaczące dla Ciebie, jeśli nie proporcje tych grup? Jak