Wpis z mikrobloga

#przemyslenia #takaprawda #truestory #wiezienie #kryminal #historia #elo
Wszyscy mówią że więzienie to najgorsze gówno, a ja byłem prawie przez rok za narkotyki i nie narzekam, nawet sobie chwale! To był najlepszy rok w moim życiu. Tylko pierwszego dnia trafiłem do 6osobowej celi z babdziorami, ale drugiego8 dnia poszedłem do wychowacy powiedziałem że mi nie pasuje i cyk miałem przerzutke żeby nie musieć się #!$%@?ć z patusami! I wsadzili mnie do 3osobowej z dwóma złodziejami, oni leczyli sie z uzależnienia więc brali jakieś leki po których ciągle spali! Wystarczyło być grzenym, i masz wszystko paczki, widzenia, telefon raz dziennie, telewizor w celi, a żeby nie zwariować załapałem robotę przy sprzątaniu i miałem spokój, ogarnąłem pawilon 2 razy dziennie potem godzinka spaceru na świeżym powietrzu a później caly dzień kawka, papieroski, jedzenie i telewizor ʕʔ A później zacząłem czytać książki no i w sumie przeczytałem więcej przez kilka miesięcy niż w całym życiu, jeszcze w międzyczasie zrobiłem kurs ślusarza... Zajebiście było, jak na obozie jakimś! Tak do 2 lat to nawet warto bo dłuższe wyroki to już #!$%@?, człowiek sobie odpocznie, przemyśli wszystko i jest wiele możliwości żeby czymś się zająć i rozwijać pasje, skończyć jakąś szkołe albo kursy czy nawet znaleść sobie robote i zarabiać pieniążki na kawe i szlugi albo na wolność! Naprawdę polecam ()
Pobierz
źródło: comment_1588285864HqGlwyumykQheBjVJhAvzS.jpg
  • 38