Wpis z mikrobloga

Banda czworga wybrała Hołownię na tzw. czarnego konia wyborów.
Zawsze podczas wyborów prezydenckich jest taki kandydat, 5 lat temu był to Kukiz, 10 lat temu Napieralski, 15 lat temu Lepper. Są to kandydaci którzy dostają głosy od tzw. zbuntowanych Polaków mających dość rządzących, przeważnie zajmują 3. pozycję w I turze. Co by było gdyby nie Hołownia? Ludzie zagłosowali by na Bosaka ponieważ jest "inny" czyli człowieka z poza bandy czworga, czyli powtórzyłby się scenariusz sprzed 5 lat kiedy to Kukiz dostał znaczną ilość głosów, na szczęście zwerbowali go w tym roku do PSL. Jest to pierwszy w historii III RP kontrolowany przypadek wyboru "trzeciego", z obawy przed ludźmi, którzy dostrzegają Konfederację.
Czemu to zrobili?
Duda nie ma konkurencji, nie wiadomo kto w tym roku wejdzie do II tury o, ile się odbędzie. Przez pomyłkę może dojść do przypadku gdzie do drugiej tury może się dostać ktoś z poza bandy czworga, a wtedy ujawniłaby ona prawdziwe "ja" oddając głosy na Andrzeja.
#polityka #bekazpisu #wybory
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dambibi Niekonserwatywny, jak zwał tak zwał. Mimo liberalnego podejścia do gospodarki Rychu był nazywany tutaj lewakiem wiele razy, podobnie jak Palikot, który był raczej socjalliberałem. Jak wiadomo, jeśli mówisz o świeckim państwie bądź nie uważasz osoby LGBT za potwory to jesteś neomarksistą i skrajnym komunistą.
  • Odpowiedz
Niekonserwatywny, jak zwał tak zwał.


@RegularJohnny: Taki niekonserwatywny, że aż posyłał swoje dzieci do katolickiej Szkoły Przymierza Rodzin w Warszawie. Petru od zawsze był konserwą, umiarkowanym jak na prawaka, ale konserwą.
  • Odpowiedz
@Adam_Wolf Jego partia miała w programie i mówiła o takich materiach jak związki partnerskie czy świeckie państwo. To, że prywatnie jest katolikiem niewiele tu zmienia, bo zupełnie tego nie eksponował w swojej działalności politycznej.
  • Odpowiedz
@Print_Screen: To prawda, ja akurat głosuje na Konfe, ale te trzy rzeczy o których wspomniałeś bardzo przeszkadzają w umocnieniu się na załomy 3 pozycji. Może ktoś zmądrzeje, może Korwinowcy tam dojdą do wlaszy(Dziambor). Gdyby olali nic nie znaczące sprawy jak lbgt i p--------o o aborcji byłoby zdecydowanie lepiej.
  • Odpowiedz
@RegularJohnny: @chanelzeg: ja jednak myśle ze holownia nie zabiera głosów jedynie platformie, sadze nawet ze jednak trochę głosów, które zostały oddane w ostatnich parlamentarnych na konfederacje również powędruje do Holowni. A dlaczego? Otóż wydaje mi się ze jest wielu wyborców głosujących na konfe tylko i wyłącznie ze względu na wolnorynkowosc ze strony partii Korwin. Bez znaczenia czy słusznie czy nie. I wielu takich ludzi ma poglądy liberalne jeśli
  • Odpowiedz
@Print_Screen niestety ale muszę się z Tobą zgodzić. Oddalbym głos na konfe z racji poglądów gospodarczych, tak kwestie społeczne mnie przerażają. A niby uważam się za konserwe albo prawaka. Gdyby PiS był normalną partia to mieliby mój głos ale są zbyt socjalni i zbyt nieudolni gospodarczo. Światopogląd u nich nie istnieje chyba, a chciałbym by w szkole w ramach przygotowania do życia w rodzinie nauczano o antykoncepcji, zagrożeniach itd. Szkoda pisać...
  • Odpowiedz
15 lat temu Lepper


@JanuszMirekAndrzej: tej, ale Lepper był w koalicji rządzącej, uzyskał 3 wynik w kraju (z resztą bardzo wysoki) i to że przekazał swoje poparcie Kaczyńskiemu przesądziło o tym że został prezydentem. Cała reszta przez ciebie tu wymieniona po prostu do niego nie pasuje, bo co najwyżej mogli zwalić sobie konia mordom, a nie wpływać na losy tego kraju w tak znacznym stopniu.
  • Odpowiedz
@yuim
@Print_Screen w ogóle zauważyliście, że ludzie o prawicowych poglądach mają tendencję do wierzenia i szukania teorii spiskowych? Książki sumlinskiego, wysrywy Gadowskiego, Michalkiewicza na jutubie itd to wszystko są wyssane z palca teorie spiskowe. Jak coś nie idzie po ich myśli to od razu dorabiane jest wytłumaczenie "na chłopski rozum".

Jeśli chodzi o lewice to takie zjawisko jest o rzędy wielkości niższe.
  • Odpowiedz
Przypominam, ze bosak byl kiedys koalicjantem pisu


@Soojin21: A ja przypominam, że jako koalicjant PiSu przyczynił się do rozwalenia w 2 lata pisowskiego rządu, bo Ci nie chcieli spełnić warunków koalicji np. w postaci przyjęcia proponowanej przez LPR ulgi podatkowej na dzieci xD

Ale o tym już nie wspomnisz, bo hipokrytka widzi tylko te złe rzeczy, byleby z hejtować ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz