Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modzelem: rozumiem że prowadzisz statystyki kto ile dostaje że potrącenie ze skutkiem śmiertelnym. Najlepsze jest to że jest wspólna droga każdy może po niej jechać przepisy nie zabraniają mi tak jechać. Więc elko wariaciku do zobaczenia na trasie . Szerokości . Pamiętaj odległość nie mniejszą niż metr i będzie spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modzelem: widzę że oprócz statystyk potrąconych potrafisz też na podstawie zdjęcia określić kto utrudnia ruch ... Jesteś populista równolegle zamieściłeś post o kierowcy furgonetki z LGBT tam ci się podoba że ktoś go zatrzymał na jezdni w centrum. Skończ pizgac kocopoły napij się mleka i do spania bo ci matka prąd wyłączy i skończysz mędrkować na wykopie
  • Odpowiedz
@modzelem: i to są własnie rowerzyści w mkomentarzach:
-auto wjeżdża jednym kołem na trawnik, albo jedzie pod prąd na wąskiej osiedlówce - halo policja
-piesi idą ścieżką rowerową - gdzie są służby
-ktoś jedzie na rolkach po ścieżce rowerowej - TO JEST ŚCIEŻKA ROWEROWA A NIE ROLKOWA

- rowerzysta jedzie chodnikiem mimo że jest obo ściżka rowerowe: komu to przeszkadza, nikt tam nie idzie, to gówno a nie ścieżka rowerowa, patrz jak to wygląda w Holandii, a w ogóle to zdjęcie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kamil32123: wyciągnij te pento z ust. Spodenki kolarskie to strój zwolenników lgbt.? I to ja jestem zagubiony. Nie moja wina że widząc obcisle spodnie rowerowe na facecie powoduje taki wzwód u ciebie że przestajesz myśleć
  • Odpowiedz
@tommysorensen: Jeżeli nie jestem w stanie wyprzedzić pedalarzy i jednocześnie minąć się z pojazdem z przeciwka jak najbardziej utrudnia ruch.
Teraz zajmują cały pas ruchu. niepotrzebnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modzelem: a jak Ty chcesz wyprzedzić rowerzystę i równocześnie minąć się z pojazdem jadącym z przeciwka zachowując przepisową odległość od rowerzysty?
  • Odpowiedz