Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@modzelem: możemy dalej kontynuować tylko cały czas rzucasz jakieś smuty. Wszystko ci nie pasi jakbyś miał kompot w gaciach. Chłopie zrozum że nie ty będziesz decydował kiedy pedalarz czy jak ich nazywasz utrudnia ruch . Przestań bawić się w Pana Boga .... Albo wyprzedzasz jak jest możliwość albo PKP zrozum to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szalony_ikar: następny marcepan ... Ciągnik jadący z pola na pole krajowka też ci utrudnia jazde. Pogódźcie się wreszcie że nie macie racji. Zresztą po co ja to pisze ja i tak będę jeździł jak chce a wy i tak będziecie mieć o to ból d--y.
Mam nadzieję że kiedyś tylko ktoś na drodze będzie raczył się zatrzymać i porozmawiać o tym. Czekam na to od bardzo dawna. Ale cwaniokowac na
  • Odpowiedz
@modzelem widzę, że dyskusja z pedalarzami to czas stracony, używanie tej samej przestrzeni publicznej za darmo to nie jest dla nich przywilej, dla nich to okazja do manifestacji swojej arogancji i buty. Zamiast koegzystować z kierowcami to wola udowadniać swoją rację. Znajdzie się debil który zacznie robić brutalne rzeczy to pochowają się jak tchóże podczas kwarantanny. Tak wasze zachowanie tylko wzmaga do was nienawiść i frustrację, kierowcy płacą za możliwość poruszania
  • Odpowiedz
@tommysorensen więc szanujmy się i nie blokuj mnie jak jadę. Mogę osiągać większe prędkości jak 25km/h i mam plan przemieszczać się szybciej. A ty swoim rowerkiem za 2k (i klekajcie narody jestem panem szosy) bardzo często blokujesz mnie jadąc że swoim kolegą jeden obok drugiego. Nie wyprzedzam was bo mam na tyle wyobraźni, że nie chce z nikogo zrobić kaleki zwłaszcza na ruchliwej dzrodze. Szanuj to że z moich pieniędzy powstaje
  • Odpowiedz
@szalony_ikar to właśnie kwintesencja pedalarzy, bez znajomości zrd wsiada i czuję się panem. Najgorsze jak pod górkę dwóch takich, ciśnienie jeden obok drugiego, a za nimi sznur aut próbuje ominąć, przecież oni są gorsi od małych dzieci bawiących się piłką obok drogi.
  • Odpowiedz