Wpis z mikrobloga

Mirki, mam dziwny problem w swojej cytrynie(2004, 1,6). Gdy samochód jest na zapłonie to cały panel działa prawidłowo, natomiast po odpaleniu silnika lewa strona raz działa raz nie. Szybę mogę opuścić np. gdy szybko wcisnę otwieranie prawej i lewej szyby. Podobnie gdy włączę ogrzewanie tylnej szyby. Słychać wtedy z okolic bezpieczników cyknięcie i na chwile panel się zapala, tak jakby dopiero wtedy dochodził prąd. Rozbierałem i czyściłem cały panel, niestety nadal to samo.
Zauważyłem też, że po wyjechaniu na drogę i rozpędzaniu się na dwójce panel przez chwile mruga. Podobnie jest np. w zakrętach lub na jakichś koleinach.
#elektrykasamochodowa #citroen #elektryka #motoryzacja #pytaniedoeksperta #peugeot
  • 3
@Dax13: tylko że na włączonym zapłonie wszystko działa prawidłowo. Cały panel się świeci, szyba i lusterko działa. Po przekręceniu kluczyka jakby nagle odcinało prąd na lewe drzwi (prawe lusterko i reszta szyb działa).
Na koleinach czasem tylko zauważę że mruga, tak jakby faktycznie coś stykało i szedł prąd