Wpis z mikrobloga

Jakie ćwiczenia w domu do zrzucenia sadła z brzucha?
Ogólne chudnięcie nie wchodzi w gre, bo już jestem prawie patykiem. Poza tym z innymi częściami ciała nie mam takich problemów tylko mi się właśnie odkłada tłuszcz dookoła brzucha mimo mięśni :v

#mikrokoksy #silownia #fitness #cwiczzwykopem
  • 32
  • Odpowiedz
@Oseghe: Tłuszcz trzewny to kwestia hormonalna, za dużo kortyzolu, niska wrażliwość na insulinę. Powodem jest zazwyczaj dieta (dużo cukru i tłuszczów trans z fastfoodów) oraz niedobór snu (podwyższony kortyzol). Przede wszystkim powinieneś ogarnąć odżywianie i sen. Z ćwiczeń różne formy treningu kondycyjnego poprawią wrażliwość na insulinę.
  • Odpowiedz
@nabbek: Ahahah chciałabym.

@biamiVajs: Chce przytyć ogółem, ale jak tyje to mi brzuch rosnie, a reszta zostaje prawie bez zmian.

@CinuLNS: No to mi schodzi zawsze z nóg i rąk, a przez takie zabawy mam już ręce jak patyki, bo zrzuciłam z nich wszystko co się dało, a brzuch mniej więcej jest bez zmian.

@Porucznik_Blaze: Niski tzn? Mam w okolicach 20%. Mam zejść jeszcze
  • Odpowiedz
@czz17: o dzieki, u mnie chyba tez to by bylo to bo w pasie doszedlem do 100cm :( Przed kwarantanna jak sie badalem to kortyzol mialem 455 nmol/l ale wtedy silownia spalala opone, a wlasciwie to utrzymywala ja w miejscu.
  • Odpowiedz
@Oseghe: widać nie ćwiczysz mięśni brzucha i pewnie tylko ci się wydaje, że jesteś szczupła.

Dużo osób z sylwetka skiny fat się skarży na swój brzuch mimo bycia chudym.

Cała magia polega na tym, że ma się po prostu za mało mięśni, żeby wyglądać
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: Robię ćwiczenia na dupę i chodzę po górach. Ale bebzon nadal ma tluszcz niestety :(

@FiIemon: Jestem laską, jak miałam 10% bf to wygladalam okropnie.

@lisku_chytrusku: Znaczy, ja mam płaski brzuch jeżeli o to chodzi i mięśnie są nawet zarysowane. Problem w tym, że widzę jak mi się robi niewielka oponka, a nie chce zbijać wagi, żeby mieć dobry brzuch, ale nogi np. jak patyki.
  • Odpowiedz