Wpis z mikrobloga

Jakie ćwiczenia w domu do zrzucenia sadła z brzucha?
Ogólne chudnięcie nie wchodzi w gre, bo już jestem prawie patykiem. Poza tym z innymi częściami ciała nie mam takich problemów tylko mi się właśnie odkłada tłuszcz dookoła brzucha mimo mięśni :v

#mikrokoksy #silownia #fitness #cwiczzwykopem
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Oseghe: Nie da się mieć ciastko i zjeść ciastko a coś takiego jak chudnięcie punktowe nie istnieje. Oczywiście pewne partie będą chętniej akumulować tkankę tłuszczową.
Jak chcesz sobie zdjąć tłuszcz z boczków to polecam medycynę estetyczna
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: i tak będzie musiała wejść w deficyt i tak. Nieważne jaka dietę wybierze. Keto dla kobiet bywa kłopotliwe bo często nie są w stanie cały czas jeść jaj, tłustego mięsa i oleju.
@Oseghe: Jak chcesz to odezwij się na PW. Podeślę Ci instagram mojej znajomej która też miała problem z byciem patykiem z brzuszkiem. Wstawiała posty co robi. Teraz wygląda jak rakieta od Tesli.
  • Odpowiedz
@FiIemon: ale ja nie mam brzuszka, tylko zauważam problem zanim będzie za późno xD
A już widzę, ze mi oponka rośnie i zawsze jak przytyje to tracę talie mimo płaskiego brzucha.
  • Odpowiedz
@FiIemon: Nie do końca nie ma. Po prostu na razie go kontroluje, ale jakbym chciała przytyć to się pojawi. Poza tym i tak chciałabym zrzucić to co mam teraz.
  • Odpowiedz
@Soutaiseiriron: kobiety na dłuższą metę nie powinny przestawiać się na niskie węglowodany. U nas trochę łatwiej popsuć w gospodarce hormonalnej.

@Oseghe: no czyli z opisu wynika, że jesteś skinny fat :) ćwiczeń na core jest mnóstwo.
Planki do porzugu w różnych opcjach, dead bug, nożyce i tak dalej.
Unikaj tylko ćwiczeń na mięśnie skośne brzucha, bo sobie talię rozbudujesz :)
  • Odpowiedz