Wpis z mikrobloga

Pomoże ktoś ogarnąć taką sytuację, bo jestem świeżak na Ali. Chcę kupić parę kabelków. Koszt wysyłki jednego to 0.98 USD, ale jak dodałem 8 sztuk to cena się zwiększa. Po dodaniu jeszcze dwóch innych od tego samego sprzedawcy, przesyłka w koszyku to 4.62 USD. Wszystko przesyłane w ten sam sposób. Jestem pewien, że wyślą to w jednej paczce, bo waga 10 przewodów się zamknie w stu gramach. Da się to jakoś zmienić? Czytałem, że można pisać do sprzedawcy, żeby dostosował cenę, tylko jak, gdzie i co mu napisać?
#aliexpress
statystycznyjanusz - Pomoże ktoś ogarnąć taką sytuację, bo jestem świeżak na Ali. Chc...

źródło: comment_1588099374vRmYZmCKgpM9UvTsbV4tet.jpg

Pobierz
  • 7
@statystycznyjanusz: jeżeli jest to kilka różnych kabelków to zobacz czy w koszyku nie ma rożnych sposobów wysyłki przy każdym przedmiocie, dziś też zamawiałem od jednego sprzedawcy kilka przedmiotów i przy każdym z osobna musiałem wybrać ASS wtedy cena się zmniejszała jak u Ciebie na screenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zombieman
Na zamówieniu 3 pozycje:
1 szt - wysyłka 0,98
8 szt - wysyłka 2,69
1 szt - wysyłka 0,98

Wszystko idzie przez SF Economic Air Mail. Problemy są dwa. Jeden to koszty wysyłki tych ośmiu sztuk. Drugi to sumowanie się kosztów wysyłki mimo iż wyślą to w jednej paczce.