Wpis z mikrobloga

@patryczaki: nie wnikam w wasz związek, ale przecież zawsze można wymienić. Chyba bardziej od pierścionka liczy się sam fakt zaręczyn. Obrączki sobie razem wybierzecie ( ͡° ͜ʖ ͡°) moim zdaniem ten ze zdjęcia jest ok. Nie stresuj się mirek i powodzenia.
@0p0p0: Jeśli w twoim guście to dopytam. Czy "koronkę" trzymającą kamień wolałabyś w białym złocie czy żółtym. W białym kamień wydaje się optymalnie większy no i białe złoto jest twardsze więc mocniej go trzyma. Natomiast złota koronka daje jednolity pierścionek
@patryczaki ile dałeś? Bo powiem Ci ze to wzór z odlewni i pierwszy lepszy złotnik Ci go ogarnie tanio. Ogólnie spoko jest moim zdaniem. Na pewno sto razy lepszy niż takie co mają kilka malutkich diamencikow i ogólnie wyglądają fatalnie
@dexter-morgan: no ja mam właśnie obrączkę złotą a zaręczynowy srebrny i wyraziłam powyżej swoje zdanie ¯\(ツ)_/¯ ale myślę że najważniejszy jest gust obdarowywanej a nie opinia moja czy innych komentujących czy patrzenie co się spodoba koleżankom xd
@mickelk: pierwszym i jedynym ważnym powodem do rozstania jest to że ludzie przestają się starać budować dobry związek ¯\
(ツ)_/¯