Wpis z mikrobloga

@AtoMan: Może niektórym tak, mi nie. Za to obecna opozycja (zostawiając na boku psl, zandberga i konfe) kojarzy się głównie z debilizmami Pomaski, Szczerby no i ostatnio również Kidawy. Chociaż ostatnio, muszę przyznać, wyszło im z tymi 2 mld i onkologią. PR'owo bardzo zażarło, mimo że jak się czepić szczegółów to kompletnie bez sensu. Nie zmienię jednak swojego zdania, że opozycja w sensie resztek po PO to jest dramat.
debilizmami Pomaski, Szczerby no i ostatnio również Kidawy


@gupigupek: ale jakimi konkretnie? Bo ja np. nie bardzo oglądam telewizję, za to obserwuję kilku ludzi z opozycji na twitterze i widzę, że działają, ale do mediów to się nie przebija.

Natomiast fakt, że Schetyna wywalając Kamińskiego pozbył się ogarniętej osoby, która mogła budować partii wizerunek. Budka, póki co, jest lekko przyczajony ale ma niewielkie pole manewru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gupigupek: ale opozycja to właśnie też inne partie a nie tylko PO. Przede wszystkim najważniejszą rzeczą jaką im się udało zrobić było ogranie PiS w wyborach do Senatu. Sam mam do nich sporo zarzutów ale ostatnie pół roku wygląda znacznie lepiej.