Wpis z mikrobloga

No i doczekaliśmy się, pora ogłosić zwycięzcę
Najlepszym albumem metalowym w ramach konkursu #wykopowyalbumroku zostaje...

BLACK SABBATH - PARANOID

Dziękuję każdemu, kto wziął udział w tej zabawie zrodzonej tak naprawdę z moich nudów <3
Zamierzam kontynuować te ankiety dla innych gatunków. Na razie mam w planach rapową listę, jak ktoś chce być wołany, niech zaplusuje mój komentarz poniżej.


  • 25
@Czesiowcy: XDDDD, podoba mi się to określenie, choć nie mam pojęcia, w jaki sposób miałoby być analogiczne. Elektroda słynie z nieudzielania ludziom pomocy przez aktywnych użytkowników brandzlujących się tym, jakiej to oni nie mają wiedzy i umiejętności i narzekających na błędy językowe i na trywialność pytań.

Metalową elektrodą mógłbym ewentualnie być nazwany, gdybym (choć całkowicie słusznie) upieprzył się albumów wymienionych z lat 70tych. Co tam robi AC/DC skoro ciężko ich zaliczyć
@Kleki_Petra: Stary, popełniasz ten sam błąd, co kolega od ramenu i black metalu - sapiesz się, że wygrały najpopularniejsze albumy. I dziwisz się, że Maideni wygrywają z Turbo, a nie wspomniano o Therionie albo Bardach, które to zespoły, z całą moją sympatią do nich, nie zbliżają się do popularności Mety albo Maidenów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czesiowcy: Ziomuś, ja nie mam problemów z popularnością Maidenów tylko wyborem albumów do plebiscytu.
Nie czytałeś tego co napisałem? Nie ma osoby na świecie która by w ogóle zaczynała dyskusję, że Rocka Rolla Judasów jest najlepszym albumem miesiąca w którym go wydano, nie mówiąc o roku, a co dopiero dekady czy wszechczasów. I tych kwiatków tu jest całkiem sporo.

A Iron Maiden to akurat uwielbiam.
Nie ma osoby na świecie która by w ogóle zaczynała dyskusję, że Rocka Rolla Judasów jest najlepszym albumem miesiąca w którym go wydano, nie mówiąc o roku, a co dopiero dekady czy wszechczasów


@Kleki_Petra: Wychodzi na to, że jest, skoro został zaproponowany ( ͡° ͜ʖ ͡°) I w koło to samo, Twój gust jest inny, Twoje pojęcie popularnej muzyki jest inne, więc plebiscyt jest zły.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czesiowcy:

Wychodzi na to, że jest, skoro został zaproponowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Wychodzi na to, że osoba która rozpisała plebiscyt nawet nie przesłuchała tych albumów.

Przecież tu nawet gatunki są pomylone, #!$%@? AC/DC i Led Zeppelin wśród metalowców XDD

Twój gust jest inny, Twoje pojęcie popularnej muzyki jest inne, więc plebiscyt jest zły.


Eee, tak, rzeczywiście. Z pewnością chodzi tu o mój gust.

Czyli rozumiem, że