Wpis z mikrobloga

No i doczekaliśmy się, pora ogłosić zwycięzcę
Najlepszym albumem metalowym w ramach konkursu #wykopowyalbumroku zostaje...

BLACK SABBATH - PARANOID

Dziękuję każdemu, kto wziął udział w tej zabawie zrodzonej tak naprawdę z moich nudów <3
Zamierzam kontynuować te ankiety dla innych gatunków. Na razie mam w planach rapową listę, jak ktoś chce być wołany, niech zaplusuje mój komentarz poniżej.


  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kleki_Petra: Byłby z-----y, gdyby nie miał opcji dołożenia swoich propozycji. Tylko że plebiscyt, który tak intensywnie komentujesz, miał możliwość dokładania swoich propozycji - gdzie byli wszyscy specjaliści ds. powszechnego gustu muzycznego w trakcie głosowań?
  • Odpowiedz
@Kleki_Petra: Pojęcie dla ciebie na dzisiaj: rewizjonizm historyczny. W latach 70. granica "metal | hard rock" była płynna, właściwie niewidoczna. Gdyby wtedy wiedzieli, że za 10-20 lat przyjdzie Metallica, Slayer, Pantera, to już wtedy wymyśliliby pewnie inną nomenklaturę. Teraz nam łatwo mówić, że "AC/DC to nie metal hurr durr", ale w latach 70. metalem było wszystko, co miało trochę ostrzejsze brzmienie gitar.

Do tego radośnie zignorowałeś obecność całej serii innych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CojonesComoMelones:

radośnie zignorowałeś obecność całej serii innych głosowań, w których przyjmowałem również propozycje od mireczków.


Nie wiem czy zauważyłeś, ale jeżeli ktoś nieironicznie zasugerował, że rocka rolla to najlepszy album 1974 roku, ktoś to nieironicznie poddał pod głosowanie i taki wybór wygrał, to nie mogę tego potraktować poważnie, co zaznaczyłem w pierwszym swoim komentarzu pisząc:
_Też bym im podziękował, ale wrzucenie tam do listy jakikolwiek album Toola i nie procedowanie Painkillera sugeruje, że znaczna część głosujących
  • Odpowiedz