Wpis z mikrobloga

@Sebb521: Prawdopodobnie to kuna (pod ochroną... shit). W koncernie VAG i silnikach TSI ten sam motyw z kuną występuje. Ch*je dodają tłuszczu zwierzęcego do tworzyw przy produkcji, który wydziela zapach z powodu ciepła, które jest obecne w komorze silnika (mata wygłuszająca oraz przewody wysokiego napięcia zasilające świece zapłonowe) - objaw przy pogryzionych przewodach to wypadanie zapłonu na jednym lub większej ilości cylindrów i po krótkiej jeździe silnik wchodzi w tryb serwisowy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sebb521: ło Panie. Mi też tak #!$%@?ła tę piankę. Dodatkowo przegryzła sobie gumowo rurę od chyba turbiny (intercoolera? Nie znam się), pasek od alternatora, który po odpaleniu samochodu wkręcił się w nowy rozrząd - rozrząd do wymiany :( od tego czasu stosowałem preparat na kuny z jakiegoś obi i wieszałem dwie kostki wc o zapachu morskim. Kuna nie wróciła :)
@Sebb521 Ty lepiej sprawdź czy to coś gdzieś nie zdechło... Mi kuna w środku miasta wlazła pomiędzy silnik i kanały powietrze... Zdechła, ugotowała się i zgniła bo samochód stał tydzień na parkingu...

Ten zapach który był w środku... Tego ludzki język nie potrafi opisać...

#!$%@?ło niemiłosiernie... I suka mi pogryzła kable od wycieraczek i teraz miałem właśnie zwarcie które spaliło mi jakiś element obwodu xD

Jeżdżę bez tylnej wycieraczki xD