Wpis z mikrobloga

Nigdy nie miałem telefonu od Apple i tak się zastanawiam czy nie kupić sobie nowego SE żeby zaspokoić ciekawość.
1. Dużo stracę przesiadając się z #huawei P30?
2. Rozumiem że nie da się tam zainstalować aplikacji spoza sklepu i mogę zapomnieć np. o YouTube Vanced?
3. Czy na #iphone można wrzucić z kompa muzykę (mp3), filmy, książki (pdf/mobi/epub) i będą normalnie działać?
4. Czy jest sens kupować iphona jeśli nie mam i nie zamierzam mieć innych produktów od Appla?
5. Czy jest sens kupować iphona jeśli telefony zmieniam max po roku więc nie odczuje tego "długiego wsparcia" które ludzie tak zachwalają?
#iphone #bojowkaandroid #apple #ios #telefony #android #smartfon #pytanie
  • 9
@Quis:
2. Tak, nic spoza sklepu.
3. Muzyka, filmy, książki na windowsie przez iTunes, działa to bardziej jak biblioteka na Spotify gdzie synchronizujesz wszystko co masz ale idzie pojedyncze przerzucać. Mam syndrom sztokholmski z itunes nawet na maku, od groma #!$%@?ących rzeczy, czasem się coś niedosynchronizuje, raz #!$%@?ł mi okładki w mp3jkach, ale jak już się nauczysz to działa to całkiem spoko.
4. Zakładam że ograniczony, srajfon jako sam srajfon to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Quis:
1. S10e będzie lepszym wyborem

2. Zapomnij. Żadnych blokerów reklam nie zainstalujesz, jedynie te działające w przeglądarce. Aplikacja musi być w sklepie i tyle. Niby bezpieczniej dzięki temu, ale co to za życie w klatce?

3. Po podłączeniu do kompa (z Windowsem) jedyne co możesz to kopiować zdjęcia, a te są wszystkie #!$%@? do jednego folderu, tak więc pozdro z ogarnianiem. Myślisz że wrzucisz sobie wszystkie memy do jednego folderu
@Quis: 1. Jak dla mnie tylko zyskasz, sam przenosiłem się kilka lat temu z Huaweia na Appal i nie żałuje, a miałem podobne obawy.
2. Zgadza się, ale ma to swoje plusy i raczej niczego tam nie brakuje
4. Jasne, że jest sens.
5. Jeśli zmieniasz telefon co roku, to SE2020 na pewno nie jest dla Ciebie. Tym bardziej nie jest dla Ciebie jeśli nie tolerujesz starego designu i ramek. Nowy
@XNiemcu: @bartdziur: zawsze latałem z Androidem aż pomyślałem o przesiadce na iOS bo każdy taki zadowolony. Niby 11pro zajebioza i w ogóle ale po pewnym czasie zaczynaja drażnić nawet głupie detale w stylu brak dymków rozmów w Messenger przez wRUKwiajace reklamy co plansze w grze aż po znikająca klawiaturę gdy łącze się z zestawem głośnomówiącym w aucie. Wszystko ładnie i płynnie chodzi ale po paru latach używania s8 tez nie
@Quis:

2. zainstalujesz tylko będziesz musiał zaakceptować ja w ustawieniach - tak było np z aplikacją Binance giełdy
3. Na początku jest to #!$%@? na Windowsie, ale z czasem jak się nauczysz to fajnie idzie wszystko ustawic, aby było ładnie posegregowane itp
4. Ja tak funkcjonowałem na początku, a potem gry dużo bardziej odeszły w odstawekę i kupiłem maka
5. To zależy czemu zmieniasz