Wpis z mikrobloga

  • 3326
Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zewnątrz.

Już nawet tego nie zgłaszam, bo psy z bemowskiej komendy dalej się boją księdza proboszcza z bolkowskiej XD
Po prostu jutro poskładam oficjalne skargi na konkretnych funkcjonariuszy i interwencje na komendę, sanepid i dodatkowo do ioś (za dźwięki o natężeniu powyżej 55db w terenie zabudowanym generowane z megafonu po 10h dziennie) na piśmie i mailowo.
Dam znać jak kogoś interesuje po otrzymaniu odpowiedzi.

Dzięki tym którzy się przejmowali razem ze mną.
Olać tych samolubnych katoli ¯_(ツ)_/¯

Pamiętajcie na kogo głosujecie i kto daje władze kosciolowi nad organami sprawowania porządku w tym kraju z dykty i kartonu.

#wojnykoronawirusowe #koronawirus #bekazkatoli #bekazpisu

PS. #policja to pały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bizonsky - Typowy polski kościół o powierzchni 200m^2
XD 17 osób w środku i 26 na zew...

źródło: comment_1587896422n0zp1FlmFNHZhVr5XgBNkH.jpg

Pobierz
  • 203
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bizonsky: nikt się tobą nie przejmie, na moim osiedlu też jest stara baba która cały czas nadaje na kościół jakieś pisma ale chyba w końcu ją zabrali to jakiegoś domu opieki bo doszli do wniosku że jej się lekko mózg przestawił xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bizonsky: dzięki. Popieram!
A co do dzbanów zmieniających ciągle temat: prawo jest prawem. Czy głupim, czy nie pozostawiam w ocenie prawników i lekarzy. Skoro za tę samą ustawę ludzie dostawali kilkutysięczne mandaty, to ksiądz nie powinien być tu wyjątkiem. Zwłaszcza, że ma ministrantów, którzy mogą liczyć ludzi i nadprogramowych zaprosić na późniejszą mszę. Poza tym chciałbym by poziom "donosicielstwa" był taki jak np. w Szwajcarii. To by każdy się dwa
  • Odpowiedz
@bizonsky: Burżuj. Mieszkać w takim punkcie, to jak wygrać z rakiem. Kiedyś chodziłem do tego kościoła, tylko mieszkałem przez rok na ogródkach działkowych nieopodal.
  • Odpowiedz
@siepan:

mimo obecności dowodów wskazujących na ich nieprawdziwość


a gdzie masz dowody na nieprawdziwość ich wiary? Bo chyba ominął mnie jakiś naukowy konsensus ;p
Bądź tolerancyjny i pogódź się z tym, że ludzie żyją różnie, a nie tak jak Ty byś chciał. Oni wierzą (nie wiedzą), że Bóg istnieje i po śmierci coś jest, ateiści nie wierzą. Natomiast debile (z każdej ze stron) mają tym problem
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: Ale co to znaczy "zbiorowisko ludzi", to jest okreslenje ktore sobie wymysliles. Sa oficjalne obostrzenia o dozwolonym dystansieniraz maksymalnej liczbie ludzi - tyle, jesli oni je spelniaja to moga to robic i tyle.

Wkladanie rak do wody swieconej (a nie "lap") i przyjmiwania komunii (a nie "wafla") jest zabronione aktualnie, wiec blaznisz sie niewiedza.

Zasady sa proste, sa oboatrzenia i jesli je przestrzegasz to jest. Nie ma znaczenia co
  • Odpowiedz
@In_thrust_we_trust: @In_thrust_we_trust: tak jest zabrobione a ilu to przestrzega?Zbiorowisko ludzi to nie termin ktory sobie wymyslilem xDChodzi o to zeby nie gromadzic sie kiedy naprawde nie musimy.Tu nie chodzi o to ze mi przeszkadza ze ktos se chodzi do kosciola jak chce to niech se chodzi mam to w dupie ale nie podczas pandemii kiedy to jego wyjscie moze kosztowac innych zdrowie i zycie
  • Odpowiedz