Wpis z mikrobloga

Tylko ja nie cierpię kociarzy i kociar? Tak się podniecają tymi kotami, jak one kompletnie nic nie robią. Jest potwierdzone naukowe że koty to raczej głupsze zwierzęta i nie bardzo rozumieją człowieka. One nawet nie lubią człowieka, tylko ten daje żreć XD Najbardziej rozwaliło mnie to jak jedna mirabelka napisała tu, że kupiła za kilka k sprzęt dla kota XDD Jeszcze jakbyście mieli jakiegoś wypasionego dżinksa co fajnie wygląda, ale nie, większość to głupie dachowce co nawet myszy nie umieją złapać XDD Najlepsze jest że i tak obrywa się koniarom, kiedy one akurat są całkiem w porządku. Od teraz za zdjęcie kota czarnolistuje #niepopularnaopinia #gownowpis
  • 97
@wladcakabanosow Zachowujecie się jak dzieci. Jak można kłócić się o to jaki zwierzak jest lepszy i dlaczego XD
Ale wiecie, że mogę sobie również pałać miłością do patyczaków albo golców piaskowych i nie powinno was to obchodzić, prawda? XD
Kotki są super, poprawiają humor, a ich mruczenie może działać relaksująco.
Gardzisz ludźmi tylko dlatego bo mają inne zdanie niż Ty? W takim razie gratuluję dojrzałości
@wladcakabanosow: Jak mnie #!$%@? porównywanie psów i kotów. Sama mam psa, uwielbiam te zwierzaki, po prostu bardzo do mnie przemawia ich zachowanie i momentalnie łapię z nimi więź. Dlaczego porównujecie dwa zupełnie różne gatunki? Pies bardziej aktywizuje człowieka, a kot to zajebisty ziomeczek do chilloutu. Niech każdy zdecyduje z jakim zwierzątkiem będzie się lepiej czuć. Krytykowanie jest po prostu śmieszne XD
@KrwawyPacyfista: Na pewno rozumieją więcej niż psy, szczególnie te wasze dachowce co nie wylizują sobie całymi dniami jajek tylko dlatego, że im je wycieliście XD

@wladcakabanosow: najlepsze są teksty typu "jak ja pójdę spać, jak mi się kot położył na łóżku, przecież go nie zrzucę, jak to, jeszcze zaraz dam mu kołderkę, szyneczkę i podrapię po dupce" XDD
@furcio: Taa piękne ułożone zwierzątka, świat iluzji, Przecież one chodzą po meblach, skaczą, drapią, miauczą, rozwalają przedmioty i pewnie zdarzy im się nasikać do doniczki... Nie wiem po co ten kłopot trzymać w domu, chyba to jest dla ludzi ze słabą psychiką którzy lubią komuś służyć.