Wpis z mikrobloga

"Nastolatek był obciążony chorobami współistniejącymi. Jak informuje dyrektor, pacjent miał mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę."

To wlasnie Wasz "zdrowy mlody chlopak" foliarze ktory wczoraj zmarl na #koronawirus
  • 46
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: Panie, Korona jest przepotężna... "Choroby współistniejące" to wymysł PiSu, młodych - POWTARZAM - MŁODYCH zabija, bez CHORÓB! PiS ukrywa statystyki, a korona dopadnie mnie czy Ciebie, czas na zakup trumien i miejsca na cmentarzu, to PRZEPOTĘŻNY CICHY MORDERCA...

A tak zupełnie serio, kibicuję modelowi szwedzkiemu i Baćce Łukaszence, który sika na tą koronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BuQwald: Ale ściąga tylko młodych ? Ja już na szczęście w drugiej połowie to może jej ucieknę.... ja tez kibicuje lukaszence. Jedyny przywódca Europy który nie musi się bać mediów
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: Przecież to logiczne jeśli średnia i mediana w wieku jest około 75 lat, a poniżej 20 lat jest promil zmarłych to zapewne coś musiało być nie tak z organizmem takiej osoby. Owszem są wyjątki, ale foliarze już się nie obronią tym, że wśród młodych też będzie przesiew. Owszem chorują, ale umieralność jak wspomniałem jest zaskakująco niska do tego co było w prognozach.
  • Odpowiedz
@rybsonk: Mysle ze jednak Łukaszenka to trochę inny wymiar dyktatury niż kieszonkowy dyktator Orban. Niech wyniki wyborów prezydenckich na Białorusi będą przykładem: 84 % przy 87 % frekwencji. Nawet Putina na to nie stać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BuQwald: ja poczekam na ostateczne wyniki. Tak ilość ofiar jak i wpływ na gospodarkę. Wtedy dopiero czas na oceny nadejdzie. Chociaż na razie jak patrzę to chyba ta panika nieco na wyrost.
  • Odpowiedz
  • 1
@RenkaRenkeMyje człowieku, wypok wie lepiej. Tutaj sami eksperci, znają sytuację w każdym kraju, znają przyczynę zgonu każdej osoby. Dziś mi jakiś karakan usiłował wmówić, że zamknięcie szpitali i przychodni absolutnie nie podniosło liczby ofiar z powodu zawałów, udarów, wylewów i absolutnie wszystkie zgodny to koronawirus. Dowód na to jest prosty: luzie siedzą w domach więc nie ma zabójstw, jest mniej wypadków, oraz nie uprawiają sportów ekstremalnych więc nie giną. Teraz każda
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje: ale lepiej jest atakować i siać panikę. Serio, widzę że dla niektórych to jest sposób na życie. Piwniczki wreszcie mogąa cos nabazgrać i ktoś się przejmie ich zdaniem.
Szacun, że chciało Ci się prostować newsy.
  • Odpowiedz