Wpis z mikrobloga

@Deska_o0:
Edit: Wpływy z akcyzy na paliwa to jakieś 30mld plus 65mld z PIT. Sporo tych urzędników muszą zwolnić żeby zbalansować nawet przy likwidacji 500+ (której zresztą nie ma w programie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ale co ma jedno do drugiego wystarczy likwidacja up i 500 plus i starczy na kwota wolna


@AkyszLewusie: ale wasz kandydat na prezydenta popiera 500+ więc nie ma szans na skasowanie, skoro to nie jest referat do szkoły to ja poproszę o konkrety. Likwidacja UP no ok, a kto zajmie się ich obowiązkami?
  • Odpowiedz
znasz kogoś kto dostał pracę przez up? No wlasnie .


@AkyszLewusie: znam, sam znalazłem tam praktyki w trakcie szkoły oraz skorzystałem kiedyś z kilku kursów sponsorowanych przez UE. Gdzie w takich sprawach należy się zgłosić po ich ewentualnej likwidacji?
Ty wiesz o czym piszesz czy powtarzasz populistyczne brednie które gdzieś przeczytałeś?
  • Odpowiedz
@AkyszLewusie: ale gdzie ja dzbanie pisałem że potrzebuję pomocy przy znalezieniu pracy w XXI wieku? Szkole skończyłem jak ciebie pewnie na świecie nie było.
Więc tak, nie masz żadnych logicznych argumentów, a powtarzasz populistyczne brednie, zapytany o coś pomijasz połowę bo nie potrafisz się odnieść i zaczynasz wyzywać bo nic innego nie umiesz. Idealny prawak nie ma co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Najpierw potwierdzacie słuszność wszystkich
  • Odpowiedz
Bill Gates to i tak większa menda od zięby gdyż jeden robi krzywdę całemu światu a inny paruset jednostkom. Tylko ze taki Bill gates jest na szczycie piramidy i moze wszystko a taki zieba to nikt.
  • Odpowiedz