Wpis z mikrobloga

@Mephistoph: Jesteś tępym ignorantem z płytkim myśleniem w stylu "Jak ktoś myśli inaczej jak ja, to jest głupi i be". Żyj sobie dalej w wykopowej rzeczywistości, że prawactwa to głupie, a my to mądre XD
  • Odpowiedz
Ale co mnie to obchodzi że to fani PiS?


@Wilczek03: fani PiS to prawaki więc #bekazprawakow pasuje jak ulał, wśród szurow popierających konfe też ma fanów, wszak antyszczepenkowcow tam sporo, a i odloty ze szkodliwością 5G czy cipowaniem ludzi to norma ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco To plac kolego nawet i 99% podatku, proszę bardzo. Lewakow czyli Was charakteryzuje stara komunistyczna, marksistowska idea narzucania innym tego co mają płacić. Ja jestem WOLNOŚCIOWCEM, i nie życzę sobie byś Ty czy inny Zandberg narzucał mi ile mam płacić podatku. Sami sobie narzućcie co. Chcecie i płaćcie nawet 99% ale od mojej kasy wara.
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Brauna podałem jako przykład szura od 5G, ale Ziemba popierający konfederacje chyba powinen wystarczyć, ale przecież o tym doskonale wiesz tylko się chyba wstydzisz
https://m.telewizjarepublika.pl/policja-weszla-do-firmy-jerzego-zieby-czy-to-koniec-dzialalnosci-kontrowersyjnego-znachora,79370.html
@PolacoEsMasGrandeRobaco ja się nie znęcam a trzymam faktów, nie moja wina że ktoś się wstydzi elektoratu i poglądów partii która popiera
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Ale co z tego, że Zięba popiera Konfederację? Może popiera dlatego, że to nowe ugrupowanie i widzi jakiś swój interes, np próbuje przyciągnąc do siebie buntowniczych antysystemowców, ale nikt go nie traktuje poważnie w Konfederacji, bo ten człowiek to świr.

A jeśli siostry Godlewskie popierają PO to co?
  • Odpowiedz
@Xtreme2007 Liczyłem kiedyś ta progresję podatkowa.. Przy 6k zarobków według kalkulatora byłem tak bogaty obrzydliwe że płaciłbym więcej podatku xD Kolego, jak chcesz to Ci ufunduje bilet do Wenezueli. Prawdziwy socjalizm.
  • Odpowiedz
Nie taguj tego "bekazprawaków". Nie wiem co to ma z tym wspólnego. Macie jakiś defekt, że musicie nam przypisywać takie persony.

Zięba to szur.


@Wilczek03: a Bosak i Braun? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz