Wpis z mikrobloga

Mama każe mi jeździć samochodem, mam 23 lata i jakoś pół roku temu zdałem prawo jazdy. Wczoraj mama mi powiedziała że będe dziś jeździł z tatą samochodem i sobie przypomnę co i jak. Ale ja się boje jeździć i nie chce, nie nadaje się do jazdy samochodem, to dla mnie zbyt duży stres i odpowiedzialność, no i ciągłe skupienie uwagi. To nie dla mnie. Jeszcze jak z ojcem będe jeździł to dojdzie stres, że mi coś nie pójdzie albo że zapomniałem już dużo od czasów kursu. #prawojazdy #samochody #auto
  • 81
@LetMeStay: to jak ty zdałeś egzamin jak boisz się jeździć? Ja na kursie jeździłem bez problemów, ale w czasie egzaminów to myślałem że się zesram ze stresu. Ehhh trzeba się będzie niedługo zebrać i zdać to prawko w koncu
@LetMeStay: każdy się tak czuje na początku. Gadanie "to nie dla mnie" to zwykła wymówka bo każdy czuje strach na początku ale po prostu każdy zagryza zęby i walczy ze stresem. Zwykła #!$%@? z ciebie i żal mi rodziców twoich że nadal musza wychowywać mimo że stary chłop.
@LetMeStay: 5 dni po zdaniu prawka miałam do przejechania 200km i to było najlepsze co mnie mogło spotkać. Chociaż na kursie jeździłam
bardzo pewnie, to jednak zupełnie innym, większym i mocniejszym samochodem był stres, ale nie było wyboru i jakoś poszło. Od tamtego czasu jestem głównym kierowcą w rodzinie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LetMeStay: jestem zdziwiony że nikt nie pojechał cię że hurt durne jesteś #!$%@? bla bla bla. A co do twojego problemu to chyba każdy przez to przeszedł , jeździj sobie na lajcie w nocy i powoli ogarniesz co i jak
@LetMeStay Zawsze tak jest, to normalne. Nie rób tego bo później będziesz żałował. Nie miałem dużego doświadczenia w jeździe osobowka bo nie miałem swojego auta. Zrobiłem prawo jazdy na tira i smugam bo europie. Dopiero miesiąc po prawo jazdy C+E kupiłem osobówkę. Dam mi adres a pojadę cw każde miejsce w Europie. Też tak będziesz miał, zobaczysz.
@LetMeStay o matko. Mam to samo.
I wszyscy dookoła mówią, że każdy jeździ, że to nic trudnego i o co w ogóle chodzi.
Z każdej jazdy na kursie wysiadałam na miękkich nogach.
Teraz stresuje sie nawet jak jade jako pasażer.
Przeraża mnie odpowiedzialność i ryzyko, że komuś coś zrobię.
Po zrobieniu prawka trochę jeździłam, ale było coraz gorzej.
#!$%@? dostawałam jak ktoś na mnie zatrąbił albo nie mogłam płynnie ruszyć, czy czekałam
@E_v_e_l: piąteczka xd mąż mnie wozi i w #!$%@? mam prowadzenie auta, jeszcze bym zabiła siebie albo kogoś innego, tak by się to skończyło. Trochę jeździłam jak byłam młodsza. W technikum w miarę na luzie ale potem im starsza tym gorzej. Kiedyś do pracy dojeżdżałam ale cały dzień mnie potem żołądek że stresu bolał. Dziękuję, #!$%@?ę.

@LetMeStay: nie ma obowiązku prowadzić samochodu.