Wpis z mikrobloga

@manualnyautomat: czekalem na argument afryki, wpadl wczesniej niz wie spodziewałem
Kazdy rodzic chce dla dziecka lepszego zycia niz mial samz i w rym momencie "lepsze" jest indywidualne dla każdego rodzica.
Sprawdzie jak zyli wasi rodzice w waszym wieku zanim ocenicie
Bo oczywiscie zeby rodzic wam wypomial co macie dobregonw zyciu to muszą #!$%@? 100 tyś zł i dac początek na poziomie dyrektora korporacji zebyscie byli zadowoleni
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Czowiekbalkon: na pewno nie za to że matka mnie urodziła aby zaspokoić swój instynkt, nie gwarantując tym samym życia na wysokim poziomie materialnym i społecznym? To że moje decyzje, wykształcenie, kariera i zdrowie psychiczne jest tylko i wyłącznie wynikiem wychowania w danym środowisku przy danych środkach finansowych?
Ale cóż, aby to zrozumieć trzeba mieć odrobinę więcej empatii i przeznaczyć więcej czasu na sanorefleksję, a nie ślepo walić "SzAnUJ To CO maSZ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oddalenie: Pracuję, jestem na swoim, nie martw się słońce - nie mam innego wyboru - właśnie dzięki temu że ktoś ćwierć wieku temu postanowił że zaspokoi swój egoizm i zrzuci na czyjeś barki ciężar odpowiedzialności - bo tak. Twoja mała główka nie przyjmuje do wiadomości że ktoś może nie być szczęśliwy ze swojego życia - chociażby ze względu na to że MUSI pracować by nie być robalem, nie z własnej winy.