Wpis z mikrobloga

Wyprawa po zakupy do sklepu 'U Grubego' po serek wiejski i dwa piwa - a ile emocji i nowej wiedzy !

Jak to w obecnych czasach trzeba - założyłem maseczkę na gębę (i to w dodatku czarną, wyjściową z filtrem PM 2.5) i heja do sklepu. Wrzuciłem do koszyka piwo i serek wiejski, sięgam po śmietanę 18% a tutaj facet trochę po czterdziestce, tak z +30kg nadwagi, we włosach które raczej zasługują już na mycie wskazuje na moją maseczkę i stwierdza, że 'to nie działa'.

Odpowiadam grzecznie i zgodnie z prawdą, że maseczka jest przede wszystkim po to, żebym to ja nie zarażał gdybym był nieświadomym nosicielem i dalej szukam przyprawy do gyrosa (bo żona chciała).
A facet zaczyna tyradę, z jakiej się dowiedziałem (kolejność, o ile mnie pamięć nie oszukuje 1:1)

-wszystkich zmarłych w Leicester rejestrują jako osoby z koronawirusem, jego znajoma co pracuje w szpitalu mówiła mu, że facetowi który przyszedł do szpitala ze złamaną ręką kazali wpisać, że ma koronawirusa
-cały ten koronawirus to po to, żeby wprowadzić 5G bo za pomocą 5G można kontrolować urządzenia (?)
-on się na tym zna bo ma tytuł naukowy (nie powiedział niestety jaki)
-kiedy odpowiedziałem mu, że duże nadajniki 5G mają max 20W a jego mikrofalówka 100 razy więcej i nie robi mu z mózgu jajecznicy to odpowiedział, że jego znajomy doktor z PWr, który w ogóle to pracuje razem z Morawieckim nad wprowadzeniem 5G (i z jakim pił online) powiedział mu, że transpondery 5G mają specjalnie 3 anteny żeby z nich generować dźwięk.
-wspomniana wcześniej lekarka też mu to wszystko powiedziała jak się nawaliła ostatnio z nim na grillu, podobnie jak doktor z PWr
-to 5G to po to żeby każdy miał aplikację, docelowo wszystkim wszczepią je pod skórę dlatego że dostał mailowo od znajomego z Teamspeaka (bo Skype jest podsłuchiwany) plany kontroli ludzkości za pomocą właśnie tych aplikacji.
-kiedy wspomniałem, że komunikator Signal jest również w pełni szyfrowany, dowiedziałem się że on stosuje specjalne tunelowanie
-dowiedziałem się, że trzeba głosować na Konfederację bo Grzegorz Braun, jego kolega, powiedział mu że będzie walczył z 5G jak Krzysztof Bosak będzie prezydentem.
-facet zawodowo zajmuje się projektowaniem klatek Faradaya i przez epidemię musi czekać na specjalny materiał trzy miesiące.
-ponoć zmierzył on specjalnym *akcelerometrem* natężenie Wifi na paśmie 5G u siebie w domu i wyszło mu 1.5V/m (uff, na szczęście nie kilopaskala na angstrem) a w odległości 10 metrów od routera ma już tylko 1.0V/m, dlatego korzysta tylko z kanału 5 WiFi bo promieniuje najmniej.

Na szczęście żona (jak zakładam) owego pana krzyknęła po skasowaniu większości zakupów żeby podszedł i powiedział jaką chce wędlinę. W czasie krojenia umilił czas kasjerce 'U Grubego' kilkoma informacjami o chemtrails i jak to GMO ma zredukować populację ludzkości ale nie słuchałem dokładnie bo szukałem przyprawy do gyrosa.


#koronawirus #coolstory #emigracja #uk #antyszczepionkowcy
Wujek_Fester - Wyprawa po zakupy do sklepu 'U Grubego' po serek wiejski i dwa piwa - ...

źródło: comment_1587742732XnRV4kOTfpDXjxdBxiQIND.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Jako były pracownik dużej firmy zajmującej się rozwojem sprzętu telekomunikacyjnego (między innymi sieci 5G) uważam że przemysł prze do wprowadzenia 5G dlatego że są w tym ogromne pieniądze, i nikt nie ogląda się na kwestie potencjalnego wpływu używanych w najwyższym paśmie fal milimetrowych na organizmy żywe, mimo ze jest sporo przesłanek by twierdzić że nie jest on pomijalny.
  • Odpowiedz
@lurkujacy: 4G też miało dawać kwadratowe jaja u kur :P

Federal standard (21 CFR 1030.10) limits the amount of microwaves that can leak from an oven throughout its lifetime to 5 milliwatts (mW) of microwave radiation per square centimeter at approximately 2 inches from the oven surface.
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Widzisz, problem polega na tym właśnie że istniejące standardy emisji zostały przeniesione prawie 1:1 z WCDMA (4G), do którego 5G jest technologicznie podobny co do protokołu, natomiast korzysta z innego zakresu częstotliwości. "Mikrofale" zostały potraktowane tutaj prawnie jak jedna rzecz, podczas gdy nazwa ta obejmuje zarówno fale o długości rzędu centymetrów przenikające dość swobodnie przez pełne wody żywe tkanki, jak i fale milimetrowe ulegające w nich intensywnemu pochłanianiu z
  • Odpowiedz