Wpis z mikrobloga

Wyprawa po zakupy do sklepu 'U Grubego' po serek wiejski i dwa piwa - a ile emocji i nowej wiedzy !

Jak to w obecnych czasach trzeba - założyłem maseczkę na gębę (i to w dodatku czarną, wyjściową z filtrem PM 2.5) i heja do sklepu. Wrzuciłem do koszyka piwo i serek wiejski, sięgam po śmietanę 18% a tutaj facet trochę po czterdziestce, tak z +30kg nadwagi, we włosach które raczej zasługują już na mycie wskazuje na moją maseczkę i stwierdza, że 'to nie działa'.

Odpowiadam grzecznie i zgodnie z prawdą, że maseczka jest przede wszystkim po to, żebym to ja nie zarażał gdybym był nieświadomym nosicielem i dalej szukam przyprawy do gyrosa (bo żona chciała).
A facet zaczyna tyradę, z jakiej się dowiedziałem (kolejność, o ile mnie pamięć nie oszukuje 1:1)

-wszystkich zmarłych w Leicester rejestrują jako osoby z koronawirusem, jego znajoma co pracuje w szpitalu mówiła mu, że facetowi który przyszedł do szpitala ze złamaną ręką kazali wpisać, że ma koronawirusa
-cały ten koronawirus to po to, żeby wprowadzić 5G bo za pomocą 5G można kontrolować urządzenia (?)
-on się na tym zna bo ma tytuł naukowy (nie powiedział niestety jaki)
-kiedy odpowiedziałem mu, że duże nadajniki 5G mają max 20W a jego mikrofalówka 100 razy więcej i nie robi mu z mózgu jajecznicy to odpowiedział, że jego znajomy doktor z PWr, który w ogóle to pracuje razem z Morawieckim nad wprowadzeniem 5G (i z jakim pił online) powiedział mu, że transpondery 5G mają specjalnie 3 anteny żeby z nich generować dźwięk.
-wspomniana wcześniej lekarka też mu to wszystko powiedziała jak się nawaliła ostatnio z nim na grillu, podobnie jak doktor z PWr
-to 5G to po to żeby każdy miał aplikację, docelowo wszystkim wszczepią je pod skórę dlatego że dostał mailowo od znajomego z Teamspeaka (bo Skype jest podsłuchiwany) plany kontroli ludzkości za pomocą właśnie tych aplikacji.
-kiedy wspomniałem, że komunikator Signal jest również w pełni szyfrowany, dowiedziałem się że on stosuje specjalne tunelowanie
-dowiedziałem się, że trzeba głosować na Konfederację bo Grzegorz Braun, jego kolega, powiedział mu że będzie walczył z 5G jak Krzysztof Bosak będzie prezydentem.
-facet zawodowo zajmuje się projektowaniem klatek Faradaya i przez epidemię musi czekać na specjalny materiał trzy miesiące.
-ponoć zmierzył on specjalnym *akcelerometrem* natężenie Wifi na paśmie 5G u siebie w domu i wyszło mu 1.5V/m (uff, na szczęście nie kilopaskala na angstrem) a w odległości 10 metrów od routera ma już tylko 1.0V/m, dlatego korzysta tylko z kanału 5 WiFi bo promieniuje najmniej.

Na szczęście żona (jak zakładam) owego pana krzyknęła po skasowaniu większości zakupów żeby podszedł i powiedział jaką chce wędlinę. W czasie krojenia umilił czas kasjerce 'U Grubego' kilkoma informacjami o chemtrails i jak to GMO ma zredukować populację ludzkości ale nie słuchałem dokładnie bo szukałem przyprawy do gyrosa.


#koronawirus #coolstory #emigracja #uk #antyszczepionkowcy
Wujek_Fester - Wyprawa po zakupy do sklepu 'U Grubego' po serek wiejski i dwa piwa - ...

źródło: comment_1587742732XnRV4kOTfpDXjxdBxiQIND.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@Wujek_Fester: Wujek co Ty #!$%@?, otwusz oczy, nie widzisz jak nas oszukujo? Filmy z prawdą objawioną usuwajo z jutuba, rząd chce nas zabić


Już mi bokiem wychodzą wszelkie te teorie spiskowe, każdy jest ekspert i fachowiec, przynajmniej po fb można się dowiedzieć którzy znajomi mają nierówno pod sufitem.
  • Odpowiedz
  • 2
@Wujek_Fester: wykopek na pewno. Ostatnio widziałam na fejsie ktoś wpadł na GENIALNY pomysł, że jak zbierze się 200k osób i każdy wpłaci mu 5 funtów to on zarobi swój pierwszy milion - większość zainwestuje, a resztę przeznaczy na organizację charytatywną ale jeszcze nie wie jaką. Po tym jak przeczytałam, że zbiórkę organizuje Karol z Darfield dość mocno mi się wydaje, że to też wykopowy pomysł ( )
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: "Sprzeciwianie" się 5G, bez żadnych dowodów, podobnie jak to miało miejsce kilkanaście lat temu w przypadku 4G jest jeszcze gorsze od płaskoziemstwa. Oni przynajmniej starają się jakoś dowieść swoich racji organizując loty samobójcze w stratosferę. W przypadku 5G sprzęt o zakresie gigahertzowym kupisz bez żadnych obostrzeń gdyż jest używany powszechnie w inżynierii, heja z pomiarami i dawaj twarde dane że krowy dają kakao zamiast mleka a kury znoszą kwadratowe jajka.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Zauważyłem, że ci którzy już wierzą w płaską ziemię, zwykle w zestawie poglądów mają też chemitrailsy i trucie szczepionkami, więc to nie takie znów ośmieszenie, po prostu nie ma problemu spotkać także takich.
  • Odpowiedz
@KubaGrom: Zanim coś więcej powiem to spytam tylko na ile byś szacował ryzyko wystąpienia powikłań po przyjęciu np. szczepionki na grypę.

Mam wrażenie, że sporo ludzi sądzi, że te szczepionki są bardziej skuteczne i mniej niebezpieczne niż w rzeczywistości są.
  • Odpowiedz
@RoastieRoast: Stosując szeroką definicję powikłania, jakieś 10%. Z czego 90% niepożądanych odczynów to ból i zaczerwienienie w miejscu ukłucia, 5% podwyższona temperatura i uczucie rozbicia, mniej niż 1% to problemy rodzaju reakcji alergicznej, owrzodzenia miejsca zastrzyku, powiększenie węzłów chłonnych. Mniej niż 0,01% to zapalenie naczyń lub mięśni czy zespół Guillaina-Barrego.
  • Odpowiedz