Wpis z mikrobloga

Hej #neuropa i #neuropis powiedzcie mi dlaczego Donald Tusk jeszcze nie wrócił tu na białym koniu by uratować ten naród? Przecież mogą to już być ostatnie chwile demokracji w Polsce. Musi wziąć prezydenturę, bo nawet jeżeli hejt mowa na PiS będzie jeszcze większa, to nie ma kto wygrać z prezydentem Dudą.

Kosiniak to no name, ktorego nikt nie zna i dostanie mniej niż 10%
Kidawa? Polityk z drugiego szeregu, bardzo mierny, nie wyrobiony politycznie nie umie się sprzedać. Tyle lat wywiady dawała TVN, a ciągle duka jak początkujący polityk.

Cała reszta? Zandberg to komuch z krwi i kości, Biedroń to gej, Polacy na niego nie zagłosują. Bosak? No comment xD

Przecież Tusk co by o nim nie mówić to polityk z krwi i kości, doświadczony, wszyscy go znają, umie się sprzedać, umie wybrnąć z trudnych sytuacji. Jawił by się jako zbawca przed PiSem. Mógłby wziąć dużo elektoratu niezdecydowanego i nieglosujacego. Mógłby być reprezentantem opozycji ponad podziałami.

A tak to co nas czeka? PAD 60% i PiS jedzie dalej. Czemu nie chce już walczyć? Poddał się?


#4konserwy #polityka #bekazpisu
  • 12
Donald Tusk jeszcze nie wrócił tu na białym koniu by uratować ten naród?


@mistrz_tekkena: Tusk jest doświadczonym politykiem i nie może sobie pozwolić na porażkę. Po tym, gdy przegrał w wyborach prezydenckich z Panem Prezydentem Lechem Kaczyńskim nie może sobie pozwolić na kolejną tak spektakularną porażkę. A w chwili, gdy w zarządzie TVP jest cały czas ekipa z nadania PiSowskiego, to codziennie byś usłyszał o tym jak to Tusk zawarł pakt
Myślę, że Michalkiewicz może mieć tu rację - Niemcy wiedzą, że następne 5 lat to w Polsce kryzys gospodarczy i załamanie prawno-polityczne. Jak już się naród do końca rozbije o fałszywe alternatywy w stylu "TVP vs TVN" to wtedy wbija Tusk - mąż stanu, filantrop i poeta. I Polacy są na następne 10 lat zaopiekowani.


@przystojnykawaler: XD Michalkiewicz mówił też o powstaniu 3 stref okupacyjnych w Polsce więc to zwykły szur
@Goofas

Tusk jest doświadczonym politykiem i nie może sobie pozwolić na porażkę.

A jak pisałem, że Tusk stchórzył, bo wie, że nie ma szans, to lewactwo pisało, że to nieprawda xD xD

To tylko pokazuje, że Tusk jedynie kreuje swój wizerunek sztucznie jak Duda, który np. nie wysyła odpowiedzi do latarnika, żeby nie ponieść porażki.

Dobrze, że Bosak się nie boi jak Tusk.