Wpis z mikrobloga

Dzisiaj rozpoczynam mój wielki projekt - zamierzam obejrzeć wszystkie odcinki serialu "Klan" od pierwszego do ostatniego. Odcinków jest 3633. Każdy odcinek ma 20 minut, a ja będę oglądał codziennie po 6 odcinków, co zajmie mi 2 godziny dziennie. W tym tempie 6 grudnia 2021 roku będę miał obejrzane wszystkie odcinki do tego dzisiejszego. Trzymajcie kciuki #oswiadczenie #truestory #projekt #seriale
arahooo - Dzisiaj rozpoczynam mój wielki projekt - zamierzam obejrzeć wszystkie odcin...

źródło: comment_15877175695ndyphKVP3D67puPyabNxC.jpg

Pobierz
  • 156
@arahooo: tylko że no po #!$%@?? I tutaj zacząłem wymienić co mógłbyś zrobić z tym czasem, ale właśnie wszystko usunąłem, bo się zorientowałem, że pisałem jakieś komunały. Za to zamiast marnować czas na taki gównoserial (i to jest naprawdę marnotrawstwo czasu) to zrób to co gość z tego kanału YT: https://www.youtube.com/user/microboyd . Koleś uczy się różnych skilli, czasem przydatnych, często totalnie bezużytecznych, ale zawsze interesujących i wzbudzających mniejszy czy większy zachwyt.
@arahooo: bajt jak #!$%@?. Na vod TVP nie ma tak starych odcinków, w torrenty. Hjt się nie bawił, CDA też odpada... Chyba że nazywasz się Jacek Kurski i masz dostęp do archiwum TVP


Tak to prawda sam chciałem obejrzeć całą sagę klanu, to bajt. Ale uwaga można obejrzeć Plebanię i Ojca Mateusza