Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 442
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@arteria: Nie mam z tym problemu.

Są decyzję i ich konsekwencje. Nie od dziś wiadomo, że nie jest dobra praktyka wysyłanie nagich zdjęć komukolwiek bo mogą w bardzo różny sposób wyciec.
  • Odpowiedz
@arteria: A jeszcze jedna rzecz

i to znaczy że ma iść na sznur bo oszukała kogoś?

Nie. Nikt jej nie zmusza przecież. Podobnie jak nikt nie zmuszał do samobójstwa tego chłopaka o którym ktoś pisał wyżej. To jak to jest? Wtedy jego s---------o nie było niczyją winą a teraz osoby które ujawniły to że zdradzała swojego chłopaka będą miały jak to ujęłaś ,,krew na rękach''? Podwójne standardy i hipokryzja mocno
  • Odpowiedz
@dami423: Chyba Cię pogięło. Polska Policja nie jest w stanie znaleźć nawet średnio rozgarniętego nastolatka, który potrafi się w sieci zabezpieczyć. A jak to zrobić można się dowiedzieć z Google w jedno popołudnie.
  • Odpowiedz
@olcayn: Żadne podwójne standardy. Wtedy dziewczyna go nie upokorzyła publicznie, nie zrobiła nic złego, po prostu przestała z nim być. Setki par dziennie się rozstaje. W tej sytuacji ktoś postronny lasce włamuje się na konto, wysyła jej gołe zdjęcia do wszystkich z klasy i niszczy życie - według Ciebie da się porównać te dwie sytuacje? Bo według mnie ta obecna jest o wiele gorsza pod tym względem, że ktoś lasce
  • Odpowiedz
  • 0
@sg553 a co mnie to obchodzi lol. Znam nie jednego co wiele panienek naraz obracał z różnymi skutkami.

A teraz podążę za radą jaką dałem Arterii i oleję ten temat, bo serio. Co mnie obchodzi kto co z kim robi w łóżku.
  • Odpowiedz
Ale ja mówię o normalnych facetach a nie o świrach xD


@Ale_Jaja: to rozmawiajmy tez o normalnych dziewczynach :) i problem magicznie znika.

Poza tym szkolne historie często opierają się na
  • Odpowiedz
Ale Wy głupoty pierdzielicie, a Ty @arteria to chyba największe. Rozumiem Twój punkt widzenia, ale niektóre Twoje komentarze są aż śmieszne. Czemu Ty w ogóle wybiegasz w przyszłość i zakładasz, że ona się zabije? Albo to zniszczy jej rodzinę? Nie znasz kompletnie tej sytuacji, nie wiesz czy to nie jest jakaś patologiczna osoba. Mozliwe, że ona nawet nie kiwnie palcem i nic sobie z tego nie zrobi. I nie, nie mówię,
  • Odpowiedz