Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 442
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MangoZjem:

ja sie nie smieje z nikogo, tylko wysmiewam Twoje stanowisko mocno sugerujace, ze to tylko kobiety sa tymi zlymi w sporach damsko meskich

to sa wartosci wyniesione z domu (matka nie szanuje ojca) lub z otoczenia ktore wynioslo to z domu. tak przypuszczam.


Ale wiesz przecież, że w młodej grupie wiekowej 17-21 lat, nie ma czegoś takiego jak równe proporcje sił. To jest okres kiedy kobiety mają najwięcej adoratorów, co stawia faceta takiego normalnego, emocjonalnego w słabej sytuacji. Można by powiedzieć że dobra, rozsądna dziewczyna sama wybierze takiego. Ale życie to nie film i to są naprawdę nieliczne przypadki, wystarczy rozejrzeć się po znajomych jak to jest. Do tego każdy jest egoistą i myśli o sobie. Kobietom to nie przeszkadza że stoją na wyższej pozycji ( bo komu miałoby to przeszkadzać ) i z dużą łatwością mogą sobie pozwolić na lekkie
  • Odpowiedz
@Goronco: k---a, serio? xD To ja mam wiedzieć o wszystkich tragediach tego świata żeby nie wyjść na dwulicową? Czy ty właśnie masz do mnie problem że ja nie siedziałam wtedy na fejsie, na profilu tego chłopaka- którego nie znałam- zgłaszając to, że chce się zabić? Człowieku, czy ty siebie słyszysz? Tak, dziwnym trafem nie wiedziałam, bo subop pisał o tym nie podając żadnego konkretnego źródła oprócz "tutaj screeny byli", więc
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: No właśnie też chętnie bym się dowiedziała coś więcej, s---------o o którym nie piszą lokalne media? Ostatnio widziałam urywek z gazety gdzie jakaś wiocha zabita dechami napisała cały artykuł o kolesiu mieszkającym na wiosce, który zginął w nieszczęśliwym wypadku. Nie chce mi się wierzyć, że nikt by nie wspomniał o tym
  • Odpowiedz
@arteria Nie wyraziłem się jasno. Chodzi mi po prostu o to że o tym nie słyszałaś. Nie mówię ze to twoja wina. Chodzi mi o poziom nagłośnienia tej sprawy w porównaniu do sprawy z chłopakiem
  • Odpowiedz
@Goronco: No jak na razie nawet nie wiadomo czy coś takiego miało miejsce, bo nie ma totalnie nic na ten temat w internecie. A nawet jeśli lokalne media tego nie podniosły, to czy to jest moja wina? Dziwna sprawa, nikt nic nie wie, a jakiś typ pisze ze szczegółami co się działo, cholera wie skąd to wiedząc (niby jakieś screeny rozmów, tylko ciekawe też skąd).
  • Odpowiedz
@zartos powiadomienie nieświadomego gościa że jego dziewczyna się szmaci i poparcie to dowodami jest chwalebne.

Ale wyrzucanie tych fot poza krąg głównych zainteresowanych to s-----------o.
  • Odpowiedz
@arteria: Nie wiem jak to się stało ale jakoś tam mam w------e na to czy tej dziewczynie jest teraz smutno ¯\_(ツ)_/¯. Nie sądzę żeby ona przejmowała się uczuciami chłopaka gdy uprawiała sexting z innymi facetami. Chciałem napisać że jedynie co to chłopaka szkoda ale z screena na górze widać że nawet on wie że nie ma co się przejmować więc jest git

@MangoZjem

Nie jestwsmy niczyja wlasnoscia i przed
  • Odpowiedz
@arteria c---a prawda ta historia xD na 100% byłby artykuł w prasie. Jakas babcie pociąg rozjedzie to bębnią o tym na okrągło.

A co do laski z głównego wątku. Typowy wykop czyli w----------e się i niszczecie życia innym. Laska ma ile? Z 14/15 lat, ile takich "związków" w gimnazjum kończyło się dramami i zdradami xD na tym się człowiek uczy relacji. Jak ktoś ma normalny łeb to nawet będąc zdradzonym będzie
  • Odpowiedz
Ale wiesz przecież, że w młodej grupie wiekowej 17-21 lat, nie ma czegoś takiego jak równe proporcje sił. To jest okres kiedy kobiety mają najwięcej adoratorów, co stawia faceta takiego normalnego, emocjonalnego w słabej sytuacji.


@Ale_Jaja: no tak tak. wszystko spoko dopoki chociaz jeden z nich nie okaze sie nachalnym chorym psychicznie dupkiem ktory moze chciec jej zrobic krzywde albo chociaz probowac uprzykrzyc zycie. no ale poza tym DROBNYM szczegolem adoratorzy sa fajni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

co stawia faceta takiego
  • Odpowiedz
Tylko wypadałoby jednak nie okłamywać swojego chłopaka i robić z niego frajera.


@olcayn: oczywiscie - pelna zgoda. nie bronie dziewczyny za bycie k---------m ale bycie k---------m wobec niej jest rownie zle. obie sytuacje nie powinny miec miejsca
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arteria: jej chłopak napisał, że "jest ok xD" ale co się dzieje w jego głowie na prawde nikt nie wie. Typiara jest szmatą skoro tak sobie pogrywa z chłopakiem bo sama też nie liczyła się z tym, że jej zachowanie może prowadzić do samobójstwa tego biednego chłopaka.
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Zgadzam się. Ile było kiedyś dram w szkole? Tylko tyle ze nie było internetu. Dziewczyna jest młoda i głupia, zrobiła źle i sama konfrontacja z jej chłopakami na bank nauczyłaby ją, że nie wolno tak robić. No ale to świetna okazja dla mizoginów żeby kogoś zniszczyć. Oni nie chcą sprawiedliwości za to co zrobiła innym, tylko kary za to że mają problem z relacjami damsko-męskimi i teraz jest świetny
  • Odpowiedz
@sg553: A czy ktoś z was liczy się, że sytuacja może doprowadzić do samobójstwa, ale tej dziewczyny? Zrobiła źle? Zrobiła. Czy zasługuje przez to na śmierć? No nie powiedziałabym. Jak dla mnie powiedzenie jej facetowi, że nie jest jedyny, jest jak najbardziej konieczne i słuszne, ale kuźwa nie zrozumiem ludzi którzy chcą ją totalnie zniszczyć przez to.
  • Odpowiedz
  • 6
@arteria błagam, przestań dyskutować z osobami z tego portalu. Oni nie zrozumieją tematu, dla nich liczy się fakt by d-----ć różowej...
  • Odpowiedz
@MangoZjem:

no tak tak. wszystko spoko dopoki chociaz jeden z nich nie okaze sie nachalnym chorym psychicznie dupkiem ktory moze chciec jej zrobic krzywde albo chociaz probowac uprzykrzyc zycie. no ale poza tym DROBNYM szczegolem adoratorzy sa fajni ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ale ja mówię o normalnych facetach
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arthe: ciekawe jakby to było jakby niebieski miał kilka dziewczyn, stawiam, że na wyzwiskach by się nie skończyło
  • Odpowiedz