Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść nieodpowiednia do przeglądania w pracy lub miejscu publicznym...
  • 442
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jvrrgtrjth:
Przeciez kto mial w miare normalny kontakt z plcia przeciwną to na pewno był rzucany z dnia na dzień (i np. Bez powodu) przynajmniej kilka razy w życiu. Normalna osoba jest zła przez kilka godzin, a potem dziękuje, że nie był dłużej z tą osobą.
Kiedyś panna poznała innego typa, gdy ja byłem na wakacjach. 1 dnia cgciała mnie przedstawiać rodzicom, a drugiego zerwała smsm xd
Zamiast się mścić
  • Odpowiedz
@ryba_twojej_mieczty: Miała nie szukać sobie nowego bolca, jak była z nim w związku, miała wesprzeć go w tych trudnych dla niego chwilach, miała nie mieć na niego totalnie w------e, gdy wielokrotnie pisał jej że się zabije, miała w końcu wezwać policję. To co zrobiła ta dziewczyna było okropne i ona jest winna jego śmierci. Natomiast nie ma niczego złego, w upublicznieniu tego co ta laska, o której jest wpis robiła.
  • Odpowiedz
@Rustex2: Jak bardzo trzeba być upośledzonym, żeby widzieć coś złego w piętnowaniu szkodliwych zachowań. Zastanawiałeś się, ja to co zrobiła, odbije się na facetach, których oszukiwała? Nic dziwnego, że takie zachowania są coraz popularniejsze, skoro istnieje na nie społeczne przyzwolenie
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: no właśnie nie ma żadnych normalnych informacji, bo każdy ma tak bardzo w------e na śmierć losowego typka. cała akcja była na bieżąco śledzona na czanach, a podanej wyżej stronie są dane chłopaka, możesz se bez problemu znaleźć profil chłopaka i zobaczysz świeczki w komentarzach

no ale faktycznie, bardziej prawdopodobne wydaje się, że typek ukartował swoją śmierć, a teraz siedzi razem z kulczykiem w szwajcarii i rucha dwunastolatki
  • Odpowiedz
@jvrrgtrjth: A mówiłem gdzieś, że nie powinno się tego piętnować? Piętnowanie piętnowaniu nie równe, to co zrobiła jest c-----e, ale popieranie udostępniania jej nudesów publicznie? No błagam, zdrady niestety po obu stronach płci to częsta rzecz, ludzie sobie z tym na ogół radzą. Może następny krok to ucinanie palców za zdradę, też byś poparł?
  • Odpowiedz
@ryba_twojej_mieczty: Piętnowanie szkodliwych społecznie zachowań to mizoginia xDDDD Niektórzy, w przeciwieńtwie do ciebie, uważają, że kobiety, można oceniać za to co robią, tak samo jak mężczyzn, że krzywdy wyrządzone mężczyznom są tak samo ważne, jak krzywdy wyrządzone kobietom. Dla wielu taki brak podwójnych standardów do mizoginia xDD
Piętnuję ją, za to co zrobiła. Gdyby takie zachowania były upublicznianie i publicznie piętnowane, to byłoby ich mniej, a co za tym idzie,
  • Odpowiedz