Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Ma ktoś tą młotowiertarkę akumulatorową Parkside z Lidla? Kupiłem, po paru użyciach zepsuła się ta przednia rączka, że nie trzymał zacisk. Darmowy zwrot, reklamacja uznana bez problemu, kasa na koncie po 3 dniach. Kupiłem nową i znów po paru użyciach zepsuła się rączka.

Na allegro można kupić same rączki po 20-40 zł. Nie chciałbym oddawać tej wiertarki, bo w sumie jestem z niej zadowolony, ale nie chciałbym też kupować tej nowej rączki ot tak, bo ich produkt ma ewidentnie jakąś wadę fabryczną.

Czy próbować z Lidlem negocjacji, żeby obniżyli mi cenę? Teoretycznie kodeks cywilny dopuszcza taką możliwość, ale czy #lidl to praktykuje?

#prawo #majsterkowanie #diy
resuf - Ma ktoś tą młotowiertarkę akumulatorową Parkside z Lidla? Kupiłem, po paru uż...

źródło: comment_1587580421Ci8zU6AnBLgcr6TIMBVLa2.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@janznetu: tam jest taka blaszka, która okala dziub wiertarki. I ta blaszką na otwór w który wchodzi łeb śruby. W miarę dokręcania rączki jest ona bardziej stabilna. No i po paru użyciach ta blaszka pęka, więc rączka nie jest trzymana sztywno tylko sobie lata na boki, więc jest bezużyteczna. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@melba: wjechałeś mi na ambicje to się zawziąłem i nie kupiłem nowej rączki tylko wyjąłem jakąś ze starej wiertarki, rozłożyłem, skróciłem blaszkę, przełożyłem mocowanie i działa. Ciekawe jak długo tym razem.