Wpis z mikrobloga

@loczyn: W 25 różnych meczach musisz zabić 5 przeciwników używając karabinu z kolimatorem. Do wyboru masz EBR, Karabinek MK2, Kar98 i SKS. Do jednego z nich w kategorii z celownikami zakładasz coś co ma w nazwie "kolimator" i idziesz robić zadanie. Nie musisz być w meczu od początku ale nie możesz wyjść przed jego końcem bo ci nie zaliczy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@loczyn: poprostu coś jest jest #!$%@? bo ja tak samo holgera rkm chce wbić i jest 2x strzał z daleka z rkm i wbijam co mecz ale raz zalicza do tych 25, a raz nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@loczyn: generalnie raz tak spróbowałem i wbiło ale potem 2 następne nie wbiło, więc zacząłem grać normalnie, to raz wbiło potem dwa razy nie, więc sam nie ogarniam jak to działo jak dla mnie poprostu coś jest #!$%@? xd
a no to może przez to bo właśnie problemy się zaczęły odkąd raz wyszedłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Ciaztko: bo on liczy po końcu, więc jak wychodzisz on czeka na koniec meczu i dostaje #!$%@?. Więc ja np wychodziłem w gry (aplikacji, do Windowsa znaczy się :P) w ogóle i wtedy naliczało już.