Wpis z mikrobloga

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ ZE ŚWATA PIŁKI NOŻNEJ

Grupa prawdziwych polaków odkryła lewacki spisek we Włoskiej piłce - lobby pedo... LGBT infiltruje drużyny i zaraża homoseksualizmem poprzez koszulki malowane przez 6-letnich chłopców. Nie wiem co obrzydliwsze, wykorzystywanie dzieci czy delfinów do tej homopropagandy.

#urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #pilkanozna #sport #lgbt
Kozajsza - ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ ZE ŚWATA PIŁKI NOŻNEJ

Grupa prawdziwych polaków odkry...

źródło: comment_1587547730i4mZDcWxihmG6R35liqz8G.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Większość z was to nieudacznicy i nie macie po prostu co robić, tylko poświęcać godziny na szukanie w necie "prawackich fikołków" i wrzucenie tutaj tego, żeby komuś d-----ć. Jest to tak słabe, że szkoda gadać( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem napisać kilka krótkich postów dziennie, ale przeglądanie internetu w celach "d-------a prawactwu" X razy dziennie, to jest już choroba.


Żyjesz we własnej rzeczywistości, gdzie według ciebie wspomniane "neuropki" to
  • Odpowiedz
@Neubert: Przecież to wy z----------e tag #4konserwy swoimi wypocinami. Nie da się już tutaj nic innego przeczytać, niż wasze posty, które piszecie przez cały dzień. Jedna osoba średnio potrafi napisać 10 postów, które sprowadzają się tylko i wyłącznie do krytyki i hejtu.

Czy wy kiedykolwiek podjęliście z kimś merytoryczną dyskusję? Bo wielu próbowało, także ja na początku, kiedy byłem tu świeżynką. Ale po prostu zniechęciły mnie odpowiedzi w stylu

"urojeniaprawakoidalne"
hahaha prawactwo to
  • Odpowiedz
Czy wy kiedykolwiek podjęliście z kimś merytoryczną dyskusję?


@Wilczek03: Oczywiście, ale ty nie jesteś partnerem do merytorycznej dyskusji, lecz trzeba wycierać tobą podłogę.

Tak jak robimy to teraz

Buziaczki ;*
  • Odpowiedz
@Neubert: tak, wycierać podłogę. Szkoda, że tak atywny nie jesteś w "oraniu prawactwa" poza internetem. Zapewne już zrobiłbyś karierę, ale twoje s----------e zapewne ci na to nie pozwala, to zostają ci wykopowe bitwy i odpowiedzi w stylu "haha jaki prawak, patrzcie, urojeniaprawakoidalne, patrcie jaki fikołek"( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wilczek03:
to nie jest hejt na prawicę tylko pokazywanie debilizmów konserwatystów. Nie prawicowców. A to że w Polsce jedni to praktycznie zawsze drudzy no to już inna kwestia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Wilczek03: ziomek ty w tym poście wyzywałes od frustratow i ujawniłes miejsce zamieszkania innego użytkownika. Także pisanie przez ciebie o hejcie innych jest totalnie żenujące.
  • Odpowiedz
@Mirrak: No i wykazałeś się brakiem wiedzy, bo nie da się mieć prawicowych poglądów nie będąc konserwatystą(nie ultra, ale choć w dużej mierze), bo jak sobie to wyobrażasz?

No tak, typ siedzi tutaj cały dzień i jedyne czym się zajmuje, to atakiem na "prawactwo" i według ciebie nie jest spierdoksem, tylko jakimś bojownikiem o prawdę xD
  • Odpowiedz
Mój angielski był na poziomie średnim, teraz od jakiegoś czasu uczę się codziennie po niecałą godzinkę. I chyba stwierdzam, że p------ę i zainwestuje wszystko w naukę tego przez kilka lat i będę to orał jak się da, dokończę studia, bo już zacząłem i stąd w---------m jak najdalej, bo mimo mojego patriotyzmu, życie w tym kurniku jest śmieszne


@Neubert: A taki patriota był co krew za ojczyzne będzie przelewał a tu
  • Odpowiedz
@Wilczek03: oczywiście że możesz mieć prawicowe poglądy nie będąć konserwą xd A już zwłaszcza polską. Swiat nie jest czarno biały.

,,No tak, typ siedzi tutaj cały dzień i jedyne czym się zajmuje, to atakiem na "prawactwo" i według ciebie nie jest spierdoksem, tylko jakimś bojownikiem o prawdę xD

,

Powiedziała to osoba która juz 2 razy dostała tutaj bana na ryj ale i tak wraca po więcej. Syndrom sztokholmski czy
  • Odpowiedz