Wpis z mikrobloga

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ ZE ŚWATA PIŁKI NOŻNEJ

Grupa prawdziwych polaków odkryła lewacki spisek we Włoskiej piłce - lobby pedo... LGBT infiltruje drużyny i zaraża homoseksualizmem poprzez koszulki malowane przez 6-letnich chłopców. Nie wiem co obrzydliwsze, wykorzystywanie dzieci czy delfinów do tej homopropagandy.

#urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #pilkanozna #sport #lgbt
Kozajsza - ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ ZE ŚWATA PIŁKI NOŻNEJ

Grupa prawdziwych polaków odkry...

źródło: comment_1587547730i4mZDcWxihmG6R35liqz8G.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
@Wilczek03: Ja na przykład po prostu followuje Smoka na TT i rzuciło mi się w oczy.

Zastanawiam się natomiast jakim trzeba być idiotą by w koszulce zrobionej przez dzieciaka doszukiwać się ideologii XD
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Wybuchła #!$%@? pandemia, krąży mnóstwo teorii na jej temat, ludzie tracą pracę, gospodarka pada, nie ma kasy, nie możesz kiwnąć palcem bez zgody rządu, a twoim problemem jest to, że ktoś na twitterze skrytykował tęczową koszulkę jakiegoś włoskiego klubu i robisz z tego gównoburze.

Jesteś piwnicznym szurem
  • Odpowiedz
@Wilczek03:

Wybuchła #!$%@? pandemia, krąży mnóstwo teorii na jej temat, ludzie tracą pracę, gospodarka pada, nie ma kasy, nie możesz kiwnąć palcem bez zgody rządu, a twoim problemem jest to, że ktoś na twitterze skrytykował tęczową koszulkę jakiegoś włoskiego klubu i robisz z tego gównoburze.
  • Odpowiedz
Po pierwsze, to nie ma możliwości normalnej dyskusji z nikim z waszego debilnego tagu, bo jedyne co potraficie, to obrażać i pluć jadem. Po drugie, to jesteście albo w #!$%@? nieszczęśliwi, albo ktoś wam za to płaci, bo nie wyobrażam sobie, żeby ktoś o zdrowych zmysłach podporządkował sobie swoje życie i siedział 24/7 na wykopie, bawiąc się w detektywa i szukając "orającego się prawactwa" w internecie, żeby potem zamieścić tu wpis i
  • Odpowiedz
absolutnie nie wierzę, że wirus powstał przez #!$%@? nietoperza przez jakiegoś Chińczyka bo jest to po prostu tak debilna teoria, że tylko wy w nią możecie wierzyć.


@Wilczek03: JA NA PRZYKŁAD NIE WIERZĘ ŻE KSIĘŻYC POWSTAŁ W WYNIKU UDERZENIA ASTEROIDY O ZIEMIĘ BO TO PO PROSTU TAK DEBILNA TEORIA ŻE TYLKO IDIOTA MOŻE W NIĄ WIERZYĆ, POMYŚL SOBIE TAKI DUŻY KOSMOS I AKURAT W ZIEMIĘ UDERZYŁO NO NIE WIERZĘ, TO
  • Odpowiedz
Nie mówię tu o wszystkich, rzecz jasna, ale większość z was to po prostu frustraci i nieudacznicy.


@Wilczek03: EBEBEBEBEE

Wilczek przejrzał całą NEUROPĘ i wydał werdykt XD

Większość z nas pracuje zdalnie i po prostu ma czas na oranie waszych wypocin. Tak trudno to pojąć swoim rozumkiem?:)
  • Odpowiedz
@Neubert: Większość z was to nieudacznicy i nie macie po prostu co robić, tylko poświęcać godziny na szukanie w necie "prawackich fikołków" i wrzucenie tutaj tego, żeby komuś #!$%@?ć. Jest to tak słabe, że szkoda gadać( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem napisać kilka krótkich postów dziennie, ale przeglądanie internetu w celach "#!$%@? prawactwu" X razy dziennie, to jest już choroba.

Ale tak to jest, jak się nie
  • Odpowiedz
@Neubert: Po 2, gościu, jesteś 4 miesiące na wykopie i masz bordo i masz w #!$%@? więcej nastukanych postów niż ja, o znaleziskach nie wspomnę, bo ja się generalnie w to nie bawie. Poświęciłeś na to multum godzin, bo jesteś przegrywem i nieudacznikiem i wylewasz tutaj swoje żale, hahahaha
  • Odpowiedz