Wpis z mikrobloga

ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ ZE ŚWATA PIŁKI NOŻNEJ

Grupa prawdziwych polaków odkryła lewacki spisek we Włoskiej piłce - lobby pedo... LGBT infiltruje drużyny i zaraża homoseksualizmem poprzez koszulki malowane przez 6-letnich chłopców. Nie wiem co obrzydliwsze, wykorzystywanie dzieci czy delfinów do tej homopropagandy.

#urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #bekazpodludzi #4konserwy #neuropa #pilkanozna #sport #lgbt
Kozajsza - ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ ZE ŚWATA PIŁKI NOŻNEJ

Grupa prawdziwych polaków odkry...

źródło: comment_1587547730i4mZDcWxihmG6R35liqz8G.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Soojin21: Przecież to wy zasypujecie te tagi 24/7 swoimi "znaleziskami" i w sumie już nawet nikt z konserw wam nie odpowiada, bo dyskutujecie właściwie tylko między sobą, prawie nikt już nie reaguje na takie wysrywy, dyskusje z osobami zaburzonymi, bez poziomu, nie mają żadnego sensu.

Pozostaje tylko szczekać jak pies i pkuc jadem, obrażać wszystkich dookoła, co ma usprawiedliwiać wasze s----------e, ale kiedyś przyjdzie moment, że zdobędziecie się na odwagę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@Kozajsza: no tak, ja sie nie ma żadnych argumentów to pozostaje tylko dzwonienie po kolegach, żeby zrobili komuś krzywdę. @Wilczek03 może napisz tu adres Billa Gatesa, żeby go postraszyć. Wtedy przestanie cie cipować
  • Odpowiedz
@Kozajsza: A obrażanie i codzienna nienawiść na wykopie jest normalna? Zastanów się czym się różni wyzywanie innych ludzi codziennie przez cały rok od spuszczenia komuś w-------u. Ten sam poziom.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Wilczek03: fajnie, ze przez cały komentarz nie odnosisz sie do tego, że napisałam,że jesteś stalkerem ujawniającym wrażliwe dane innych użytkowników. Tylko 'A NEUROPA'... retoryka rodem z tvpis, gratuluję
  • Odpowiedz