Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej kochani, zamierzam wybrać się na #divyzwykopem #roksa i mam parę pytań.
Zapytam się przez telefon czy robi to czego oczekuję i o wielokrotność zbliżeń. Wezmę sobie godzinę i nie chcę żeby mnie wydymała, że po pierwszym spuście wyrzuci mnie za drzwi. Chcę to zaplanować na dwa dojścia. Najpierw lodzik, a potem bzykanko w tej godzinie. Często słyszałem opinie, że divy wyrzucają za drzwi po pierwszym spotkaniu świeżaków. Jak nie dać się wyrzucić i jak z nią rozmawiać? Wprost: zrób mi loda, teraz postaw go znowu itp.? Jakby co to nie jestem prawikiem, więc wiem czego chcę ale nie chcę doprowadzić do sytuacji, w której diva będzie się mnie próbowała pozbyć, bo przy takiej atmosferze może mi nie stanąć na baczność.
#logikaniebieskichpaskow #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wesprzyj projekt
  • 86
Tylko wychodzi na to, że jeśli brzydcy mężczyźni i brzydkie kobiety będą celować wyżej, niż ich wygląd na to pozwala, to nigdy się nie zwiążą


@AnonimoweMirkoWyznania: ...: Przy obecnej sytuacji na rynku matrymonialnym brzydsza kobieta ma szansę na osobę ładniejszą. W odwrotnym przypadku to nie jest możliwe. Wynika to z faktu, że faceci nie mają szans na dziewczyny ze swojej ligi, więc biorą dziewczyny brzydsze. Np. 6/10 bierze 5/10, bo
No i ile osób ma tindera, mało.


@StrangeTrails: Tindera ma więcej osób niż myślisz. I mają je normalni ludzie których na co dzień mijasz w sklepie, na uczelni czy w pracy. Nawet mają osoby których byś o to nigdy nie podejrzewała. Np. dziewczyny skrajnie religijne dla których "liczy się wnętrze". Tak jak pisałem, jesteś oderwana od rzeczywistości.

wyjdź do ludzi, zagadaj


@StrangeTrails: A ty próbowałaś wyjść do ludzi i zagadać?
@womendown: tylko 3% internautów w Polsce korzystało z tindera.
Wiem, bo korzystałam z tindera, nie wiem jak chcesz obejść aplikację, która powstała dla ONSów i szukać tam miłości, to się sprawdzi tylko jak jesteś ładny.
@AssRock: Tak zdarza mi się pogadać z ludźmi.
Można na siłowni pogadać, w sklepie, zagadać panią w kinie na kasie, na przystanku, w pubie, pod pubem, na papierosie.
Nawet na wykopie można.
Zapomniałam, że trzeba
@StrangeTrails ale mi tego nie tłumacz, ja nikogo nie szukam na stałe, a mam na jakiś ons od czasu do czasu. Po prostu jak młodzi ludzie szukają kogoś, to robią to przez portale typu tinder, badoo etc. a tradycyjne metody poznawania idą w odstawkę. A ten trend będzie w mojej opinii rósł za sprawą kolejnych roczników wchodzących w okres dorosłości.
OP: TU OP. Ludzie ale się ztrigerowaliście. Dzięki za odpowiedzi NA temat, nie wiem po co te wycieczki osobiste. Ja jestem przystojny i mam powodzenie oraz kilka udanych związków za sobą. Chcę po prostu spróbować jak to jest z divą, z czystej ciekawości a nie potrzeby. Jeszcze chciałem się dowiedzieć czy lód bez gumki jest bezpieczny? I czy wy całujecie się z divą? JA wolałbym uniknąć kontaktu moimi ustami z jej
Jeszcze chciałem się dowiedzieć czy lód bez gumki jest bezpieczny? I czy wy całujecie się z divą? JA wolałbym uniknąć kontaktu moimi ustami z jej ciałem.


@AnonimoweMirkoWyznania: ja się nie całuję, nie robię minety i tylko u takich sprawdzonych, stałych jadę z FBG. Kiedyś się z jakimiś całowałem, ale tak delikatnie. Jak już dla klimatu to takie po ciele muskania i pocałunku.
@AnonimoweMirkoWyznania: musisz ocenić czy diva dba o higienę ale najlepiej iść do sprawdzonej panny, wtedy wszystkie dylematy znikają. Najsłabiej sprawa wygląda u dziewczyn które idą na ilość. Ja w zasadzie miałem tylko jeden przypadek gdzie poprosiłem o gumę. Po twoim wyjściu z łazienki najczęściej diva idzie się odświeżyć i w zasadzie czym dłużej się ogarnia tym lepiej, oczywiście w granicach rozsądku ( ͡° ͜ʖ ͡°) No chyba
Wiem, bo korzystałam z tindera, nie wiem jak chcesz obejść aplikację, która powstała dla ONSów i szukać tam miłości, to się sprawdzi tylko jak jesteś ładny.


@StrangeTrails: Jakoś ja znam pary które się tam poznały i są po ślubie. Wszystko (nawet randkowanie) przechodzi do Internetu, bo świat jest coraz szybszy i wszystkie "mądre" rady dotyczące jakiegoś pójścia np. do szkoły tańca by poznać różową to można sobie wsadzić.

Można na siłowni
anty-beta: @StrangeTrails > Cytowany tekst...Skoro sam jest paszczurem 2/10 to powinien celować w swojej lidze, albo jedź za granicę, zarób, zrób se operację twarzy i droga wolna. Pewnie potem się okaże, że charakter jest zepsuty i nic nie poderwie taki.
Co to za frajda seks z ładną laską, której w głębi duszy chce się rzygnąć na twarz takiemu, lub myśli o tym, żebyś skończył. Super seks!

Z tytulu brzydkiej twarzy nie