Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej kochani, zamierzam wybrać się na #divyzwykopem #roksa i mam parę pytań.
Zapytam się przez telefon czy robi to czego oczekuję i o wielokrotność zbliżeń. Wezmę sobie godzinę i nie chcę żeby mnie wydymała, że po pierwszym spuście wyrzuci mnie za drzwi. Chcę to zaplanować na dwa dojścia. Najpierw lodzik, a potem bzykanko w tej godzinie. Często słyszałem opinie, że divy wyrzucają za drzwi po pierwszym spotkaniu świeżaków. Jak nie dać się wyrzucić i jak z nią rozmawiać? Wprost: zrób mi loda, teraz postaw go znowu itp.? Jakby co to nie jestem prawikiem, więc wiem czego chcę ale nie chcę doprowadzić do sytuacji, w której diva będzie się mnie próbowała pozbyć, bo przy takiej atmosferze może mi nie stanąć na baczność.
#logikaniebieskichpaskow #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wesprzyj projekt
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirun1717: @max1983: @TestoDepot: Załóżcie sobie jakiś fanklub dziwek dla przegrywów, którzy nie mają się z kim ruchać, wymienicie swoje doświadczenia ¯\_(ツ)_/¯

@niochland: Źle zrozumiałeś. Ja nie mam problemu, że 2/10 wyrwie sobie 8/10. Czemu nie, są takie przypadki. To obala teorie przegrywów z wykopu, co często przytaczam jako przykład, że są takie związki, więc nie tylko chady wyrywają. :)))

Faceci się użalają, że nikt ich nie chce, a zagadują tylko do piękności. Jeśli im tak zależy na tym, żeby kogoś mieć to niech celują w swoją ligę, bo prędzej kogoś poderwą. To też tyczy się różowych - taka 5/10 mówi, że jest sama, bo jej się marzy taki przynajmniej 7/10 i czeka żrąc lody.
To jak płakać, że nie ma się samochodu, bo stać go tylko na Skodę,
  • Odpowiedz
Załóżcie sobie jakiś fanklub dziwek dla przegrywów, którzy nie mają się z kim ruchać, wymienicie swoje doświadczenia ¯_(ツ)_/¯


@StrangeTrails: Kolejny fail.
Pewnie sie znowu zdziwisz, ale nigdy nie korzystałem. Mam jednak na tyle rozumu, żeby zrozumieć, że to usługa jak usługa i nie identyfikować jej z przegrywami xD
No, ale to standardowe teksty facetek, które NIENAWIDZĄ prostytutek, bo te zabierają im ich największą broń, czyli sex.
Zresztą, w tej rozmowie przerobiłyście już jak zwykle
  • Odpowiedz
walczacy z betami: @StrangeTrails zakoduj sobie raz na zawsze, ze nam nie sprawia zadnej przyjemnosci orbitowanie wokol was, ktorego zagadywanie jest czescia. Jedynym marzeniem kazdego faceta, ktory wykonuje te durne czynnosci jest kiedy ta kretynska czynnosc pro forma minie. Dlatego tez nikt nie bedzie orbitowal do kobiety 2/10. Odbebnia obowiazek narzucony przez beta kulture i jak juz decyduje sie to robic to do najladniejszej laski. Z reszta jak sie jest
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: @mirun1717 No z tym nieprzyglądaniem na stosunek divy do Ciebie to trochę przesadziliście. Przecież nie każdemu stanie na totalnie bierną kłodę, której jedyną czynnością jest udostępnienie groty z obrzydzeniem do Ciebie. Niektórzy lubią czuć choć pozory pożądania, inicjatywy i bliskości. Dlatego też divy oferują tzw. GFE.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie to babom i chłopom w kulturze zachodu się w dupach poprzewracało. Chłopy chcą 100/10 a baby Gospódź wie jakich maczo. A potem jedna sfrustrowana daje na wsze strony a potem szuka beciaka, a drugi płacze, że go żadna nie chce. Z zagadówaniem to prawda, co różowe mówią, ale jeśli:
1. Trafisz na dobrą w duszy osobę
2. Szukasz więcej niż seksu.
3. Nie jesteś jakimś 1/10
Jeśli choć
  • Odpowiedz