Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej kochani, zamierzam wybrać się na #divyzwykopem #roksa i mam parę pytań.
Zapytam się przez telefon czy robi to czego oczekuję i o wielokrotność zbliżeń. Wezmę sobie godzinę i nie chcę żeby mnie wydymała, że po pierwszym spuście wyrzuci mnie za drzwi. Chcę to zaplanować na dwa dojścia. Najpierw lodzik, a potem bzykanko w tej godzinie. Często słyszałem opinie, że divy wyrzucają za drzwi po pierwszym spotkaniu świeżaków. Jak nie dać się wyrzucić i jak z nią rozmawiać? Wprost: zrób mi loda, teraz postaw go znowu itp.? Jakby co to nie jestem prawikiem, więc wiem czego chcę ale nie chcę doprowadzić do sytuacji, w której diva będzie się mnie próbowała pozbyć, bo przy takiej atmosferze może mi nie stanąć na baczność.
#logikaniebieskichpaskow #divy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wesprzyj projekt
  • 86
@AssRock: Wyjątek tylko potwierdza regułę

Co do wyżej - nie wiem, dużo ludzi do mnie zagaduje, mi się tez zdarza, zagadać zapytać, mam jakieś znajomości z koncertów, pubów, z samolotu, randka z tego też była.

Nawet nie wiesz o czym mówisz ty wiesz gdzie szczęka w ogóle jest. Szczęka jest pod nosem, górne zęby to szczęka. Obstawiam, że o żuchwę chodzi. I w Polsce nikt nie ma zarysowanej żuchwy. Maciej Musiał
anty-beta: @StrangeTrails czyli nie zagadujesz, tylko raz na ruski rok zadasz jakies pytanie, dlaczego wiec nam radzisz zagadywac? I dlaczego od razu sugerujesz, ze my nie umiemy rozmawiac? Kazdy jeden glupi potrafi rozmawiac jak ktos do niego zagada. Odwalaja za ciebie najciezsza robote, a ty chwalisz sie jakbys to ty byla autorem sukcesu. To my mamy narazac sie na niewiadoma reakcje, mamy wymyslac temat rozmowy, a ta sie laskawie z nami
Skoro sam jest paszczurem 2/10 to powinien celować w swojej lidze, albo jedź za granicę, zarób, zrób se operację twarzy i droga wolna. Pewnie potem się okaże, że charakter jest zepsuty i nic nie poderwie taki.


@StrangeTrails: "POWINIEN CELOWAĆ"
xDDDDDDDDDDDDD

Ale mnie #!$%@?ło takie coś.

Wiesz co? Mam nadzieję, że twój facet jest porównywalnie atrakcyjny do ciebie. Bo jak jest przystojniejszy to jesteś żałosną hipokrytką
Co to znaczy "powinien"? Masz ból
tylko 3% internautów w Polsce korzystało z tindera.


@StrangeTrails: 3% wszystkich internautów? Czyli też dziadków, którzy korzystają z internetu? Małżeństwa z dziećmi? Dzieci? Ludzie po 35+? itd. itd.

Gdy weźmiesz pod uwagę młodych ludzi, to to 3% Ci bardzo urośnie.
Płacenie dziwce. To jest jak płacenie, żeby ktoś z tobą na piwo poszedł, albo żeby się z tobą przyjaźnił.


@StrangeTrails: I standardowo jak tylko pojawia się temat prostytutek, to robi się nalot wściekłych różowych xD

Fryzjerowi, czy masażyście też nie powinno się płacić, bo to tak jakby płacić za przyjaźń? Oświecę cię, ale przyjaźni, ani tym bardziej miłości nie ma w tej usłudze i nie za to się płaci. Wie to
Co to za frajda seks z ładną laską, której w głębi duszy chce się rzygnąć na twarz takiemu, lub myśli o tym, żebyś skończył. Super seks!


@StrangeTrails: Co z tego, że dziwce się chce rzygać na widok takiej osoby?

Ona tylko świadczy usługę, której jedynym celem jest użyczenie swojego ciała klientowi.

Przecież nie będą po seksie planować rodziny czy wspólnego życia.

Mnie by w sumie nic nie obchodziło co ona sobie