Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1887
Mam 25 lat, za tydzień spłacam ostatnie długi i zaczynam życie od początku. Zmarnowałem lata studenckie na nalog zakładów bukmacherskich. Życzcie mi powodzenia nocniki abym dał radę
  • 112
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: Nadal nie potrafię zrozumieć nałogu hazardu, a znam 2 osoby uzależnione, a już najbardziej, jak uzależnieni grają na maszynach postawionych na windowsie XP. Przecież to jest stworzony system żeby Cię orżnąć i wypłacić od czasu do czasu ochłapy, żebyś wkładał coraz wiecej, zero tam losowości. Boże, broń mnie od tak bezsensownego nałogu!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hehtor: Zasadniczo to kolega się wziął za jedyny hazard, w którym da się być "lepszym", tzn. mając lepsze informacje ogrywać bukmachera - a i tak się na tym przejechał. Może jeszcze w oczko da się grać lepiej lub gorzej. Reszta jest totalnie losowa (ruletka, lotto itp.) albo jest wprost wyłudzaczem hajsu (wszelakie maszyny, także online). Pokera nie liczę, bo to sport, a nie zabawa. Ja puszczam lotka za ~50zł na
  • Odpowiedz
  • 0
@abrakadabra95: jeżeli jesteś uzależniony to nie obchodzi cię co grasz, możesz nawet grać ligę Ugandyjska bo chodzi o ten zastrzyk adrenaliny, o to mityczne odegranie się. Niektórym napewno pomoże ta przerwa gdy np nie grają ich ulubione ligi itd. Myślę że nie ma tutaj 100% na lewo albo na prawo Imo powinno to zmniejszyć liczbę grających ale jak jest to sam widzisz


Zgadzam się, momentami jak mi wszystko wchodziło to
  • Odpowiedz
@OCIEBATON trzymam kciuki. Też przez dwa lata w liceum to przeżywałem, może nie przegrałem ogromnej sumy, ale cały oszczędności jakie miałem (z 3k) plus wszystko co na bieżąco przechodziło przez ręce poszło się jeb*ć, obyś wytrzymał bez tego syfu
  • Odpowiedz