Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1887
Mam 25 lat, za tydzień spłacam ostatnie długi i zaczynam życie od początku. Zmarnowałem lata studenckie na nalog zakładów bukmacherskich. Życzcie mi powodzenia nocniki abym dał radę
  • 112
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: po wpisach wnioskuję że znasz forum hazardzistów, jak nie to polecam zajrzeć i poczytać. Historie są podobne.. Ty jeszcze do tego nie wplątałeś się w takie poważne, wieloletnie długi więc żeby cię mirku nie kusiło, że czysta karta to zagram za małą staweczkę, bo to zawsze jest zapalnik dla wprawionego gracza. Czystości, pogody ducha i życzę kolejnych 24h bez gry
  • Odpowiedz
@glupiazielonka: 40k na firmę, 20k żeby pożyczyć rodzinie, 10k na komputer, 20k na auto, 20k na bzdury ;) najważniejsze że już się ogarnąłem i w ciągu 3 lat tego nie będzie
  • Odpowiedz
Mam 25 lat, za tydzień spłacam ostatnie długi i zaczynam życie od początku. Zmarnowałem lata studenckie na nalog zakładów bukmacherskich. Życzcie mi powodzenia nocniki abym dał radę


@OCIEBATON: To i tak nieźle. Mój znajomy (39-latek) w pokera wygrał parę ładnych lat temu jakieś 100 tys. i zamiast sobie powiedzieć dość to ciągnął to dalej i skończył z długiem na ok. 250 tys. Powoli spłaca dług pracując na czarno żeby ominąć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@OCIEBATON: byłeś na leczeniu? Bo to, że teraz uważasz, że to ogarniasz to nie znaczy, że tak jest, każdy alkoholik ma chwile trzeźwości w których myśli, że picie za nim.
  • Odpowiedz
40k na firmę, 20k żeby pożyczyć rodzinie, 10k na komputer, 20k na auto, 20k na bzdury ;) najważniejsze że już się ogarnąłem i w ciągu 3 lat tego nie będzie


@bati: wszystko kredyty gotówkowe
  • Odpowiedz