Wpis z mikrobloga

  • 99
@Wierzbik W 2010 wykopałem 2 bitcoiny w 2 miesiące Radeonem 5850. Poszly za 22zl. Nie straciłem ale nie zyskałem, ok 100 000PLN.

Dzisiaj gadalem z gościem z Krakowa, ktory za 4000 BTC kupil miecz w MMORPG. Na drugi dzien wydropil mu lepszy miecz xD
  • Odpowiedz
@Wierzbik: jakieś 8k, bo nie wykupiłem AC po wykupie leasingu i na drugi dzień przyj...m w tył kolesiowi z hakiem. W sumie doszła do tego zmiana auta na droższe bo to które miałem nagrane salon opchnął i w rozliczeniu też mi dali mniej za ten naprawiony stuknięty. jak to podliczyć to jakieś 20k.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Wierzbik: zakup opla Insigni 1.8 benzyna za 36k pln, używane 3 lata, włożone w remont 16k pln, sprzedane handlarzowi za 20k z #!$%@? silnikiem. Wniosek na przysłość, Opel śmierdzi.
  • Odpowiedz
@Wierzbik: Było lato i chodziłem w sandałach, a jako że szedłem akurat do pracy, w której muszę zmienić obuwie, to pakowałem do plecaka skarpetki. Akurat pech chciał, że raz ich zapomniałem wziąć z domu. Ogarnąłem to dopiero jak przechodziłem przez galerię handlową, więc wszedłem do pierwszego lepszego sklepu i szukałem jakichś skarpetek, tylko najtańsze tam były za 30 zł (3 pary) Raz kozie śmierć, kupiłem.

  • Odpowiedz
  • 5
Ja zgubiłam 70zl i kartę bankomatową parę dni temu. Co lepsze, 70 zgubiłam w piątek a kartę w sobotę xD Nie skapnęłam się, że nie mam karty bo #piwnica, ale Legimi nie mogło mi ściągnąć 39.99zł abonamentu. Zadzwoniłam więc na infolinię, że Pani, jak to tak, ja pieniądze mam a zapłacić nie mogę... a baba do mnie, że osoba trzecia znalazła moją kartę i zgłosiła znalezienie jej, dzięki czemu
  • Odpowiedz
@Flidd: tez pożyczyłeś rodzinie ? Jak ci się udało odzyskać kasę ? Ja przy tej sytuacji to już wgl się załamałam bo siostra jest kosmetyczka i boje się ze w jeszcze większe długi popadnie .....
  • Odpowiedz