Wpis z mikrobloga

Nauczyciele wf'u są chyba największymi wygranymi #koronawirus jeśli chodzi o #pracbaza . Nikt ich nie zwolni, bo lekcje wf'u są w szkołach obowiązkowe, prowadzić lekcji na kamerze i mikrofonie nie muszą jak reszta nauczycieli. Starczy, że raz na tydzień rozpiszą w notatniku jakieś ćwiczenia dla uczniów, ciach kopiuj wklej do wszystkich klas w których uczą i mają tydzień wolnego. Wolnego z normalnym wynagrodzeniem XD
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marek1991: Nie jestem na 100% pewny, ale jeżeli prowadzisz biznes i jednocześnie uczysz w szkole możesz liczyć na jakieś ulgi + jeżeli jesteś wtedy na UoP to masz opłaty i składki z głowy. Poza tym, praca nauczyciela WF to zaden wysiłek, kilkanaście godzin w tygodniu i zawsze jakiś gajs wpadnie za śmieszkowanie albo załatwianie swoich spraw. W technikum informatycznym większość najczycieli u mnie miało jakieś biznesy i szkolę traktowali raczej
  • Odpowiedz
@Bruteno1 Mogą się zająć na spokojnie dealerką używanych Audi z Niemczech. Spośród 3 wf-stów jakich miałem 2 z nich handlowało samochodami. Chyba, że to tylko u mnie xD
  • Odpowiedz
@Bruteno1: oni zawsze są wygrani, piłka i grajcie, osobny kantorek, koniecznie z szafą na środku by nikt nie widział co robią, walenie wódy na przerwach


@stefan_pmp jak słucham takich historii to się zastanawiam czy to zmyślone albo zasłyszane historie, które z każdym kolejnym powtórzeniem przybierają na siłę, czy takie patologiczne szkoły istnieją faktycznie albo czy to ja akurat tak dobrze trafiałem, że wfista pykał z nami w piłkę albo
  • Odpowiedz
@Bruteno1 a dlaczego maja nie mieć wuefu na kamerkach? Mało to ćwiczeń w TV, gdzie baba robi jakieś wygibasy, a telewidzowie to powtarzają? Myślę, że to samo może się dziać w szkołach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
walenie wódy na przerwach


@stefan_pmp: mi to się zawsze kojarzy z warsztatami. My mieliśmy lutować i składać sterowniki a pan kierownik miał "naradę na szczycie"
  • Odpowiedz