Wpis z mikrobloga

Szarpanki miał rację, karyna tylko: ja, ja, ja, ja, nie powinnam, ale zrozumcie, mogłam, ja, ja, ja, ja, to ja byłam ofiarą, jestem kobietą. Jeszcze brakowało żeby przeliterowała B-O-G-I-N-I.

W ogóle jest na tyle bezczelna, że gada, że sprawą, jak już coś, powinien zająć się większy youtuber, może od razu #!$%@? Friz, powinien zaprosić ją do ekipy, żeby wyjaśniła jak do tego doszło. Obecnie nie jest ważna prawda tylko lajki i subskrypcje.

Kolejna sprawa, czeczenka mówi żeby zobaczyć jak Szarpanki wygląda, i żeby porównać go z nią, co udowadnia, że jak jesteś gościem i jesteś poniżej powiedzmy 7/10 to dla babki nie ma różnicy czy jesteś 6/10 czy 1/10, bo i tak wyglądasz jak gówno. No chyba, że okazałoby się, że Szarpanki ma zawiasy za jakieś drobne kradzieże czy pobicia, to od razu atrakcyjność rośnie.

Haaa, ale suplex poleciał. Przecież karyna jakby dostała klapsa na dziąsło od Kuracyji to by się tam popłakała, i darła, że kobiety biją. AAAAAAAŁAAAAAAAA. W ogóle za podniesienie ręki na kobietę powinna być kara śmierci.

#czeczenskakaryna #logikarozowychpaskow #polskiyoutube
  • 2